zachmurzenie duże
-5°
-6°
środa
Wykształcenie urzędników gminy Niegowa
14 marca 2018 r. | 13:17
18

Większość pracowników Urzędu Gminy Niegowa ma wyższe wykształcenie. Ale są też osoby po liceum czy szkołach dla dorosłych. Zobaczcie listę 27. urzędników i ich wykształcenie, jak również szkoły i kierunki studiów, które ukończyli.18 odpowiedzi na “Wykształcenie urzędników gminy Niegowa”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Technik ogrodnik, technik rolnik, technik hodowca pracuje w urzędzie? Co ma rower do lodówki. Śmieszne to jest. Niech sobie uzupełnią zwłaszcza ci młodsi.

  0
  0
 2. Obserwator pisze:

  Wykształcenie wyższe powinno być obligatoryjne a pracownicy powinni mieć określony termin na uzupełnienie, podobnie jak było kiedyś w szkolnictwie.

  0
  0
 3. Jarek Kowalski pisze:

  Urzędnik powinien mieć wyższe!

  0
  0
 4. Piotr pisze:

  Panie Gąsiorski co Pan pisze za komentarze że urzędnik powinien mieć wyższe wykształcenie skoro Pani skarbnik ma średnie bez matury a Pani księgowa Renatka N ma skończoną pedagogikę i można zarabiać fajną kaskę widocznie na układy nie ma rady, ciekawe kiedy urząd doczeka się gospodarza z jajami i zrobi porządek z tymi układami rodzinnymi

  0
  0
 5. Prorok pisze:

  I przyjdzie Mesjasz i uzdrowi gminę, wykształci niewykształconych. Będziemy mieli krainę mlekiem i miodem płynącą.

  0
  1
  • Wyborca pisze:

   Przynajmniej zwolni emerytów

   0
   0
   • Prorok pisze:

    To nasz zbawiciel nie będzie mieć nic do roboty. Chwała mu…

    0
    0
    • Jack pisze:

     Obawiam się Proroku że będzie mieć dużo do roboty, oj będzie. Przykład pierwszy z brzegu: GOPS dwie osoby zatrudnione jako kierownik. Statut nie przewiduje takiej sytuacji, więc którą zwolnić, którą zostawić? Trzeba się namyśleć żeby nie złamać prawa i w konsekwencji nie znaleźć się w sądzie.

     0
     0
     • Jack pisze:

      Jeszcze do Proroka. Jęśli Wójt czy Radny myśli, że tutaj nie ma nic do poprawy i że należy zostawić zastany status quo to taka osoba nie powinna pretendować do pełnienia tej funkcji. Wójt powinien mieć przede wszystkim wizję rozwoju gminy i pomysł jak tę wizję realizować: zdobyć pieniądze i kontakty, mieć otwartą głowę itd.

      0
      0
     • Jack pisze:

      Uzupełnienie: Mam nadzieję, że Nowy Zbawiciel taki właśnie będzie czego sobie i Tobie Proroku oraz wszystkim Mieszkańcom gminy życzę.

      0
      0
     • Prorok pisze:

      Pan patrzy na wasze komentarze i nie widzi emeryta w GOPSIE, nie ładnie jest kłamać, to grzech

      0
      0
 6. Obserwator pisze:

  Przepisy o wykształceniu dotyczą zatrudnianych pracowników nie dotyczą już pracujących.

  0
  0
 7. Albina pisze:

  Dzięki

  0
  0
 8. Albina pisze:

  Usuwa komentarze był i się stracił

  0
  0
 9. Prorok pisze:

  Do Jack niestety wizje w/g ciebie obecnie są odmienne. Aby zbawić uciśnionych takich jak ty trzeba stworzyć nowe miejsca pracy dla wybranego narodu i będzie wtedy dobrze dla uciśnionych lecz nie dla mieszkańców. Boli mocno brak wpływów na obsadzanie stanowisk jak to praktykowane było do tej pory. Stąd te żale i zarzuty, ale Pan jest łaskawy i czeka na waszą skruchę. Macie jeszcze szansę.

  0
  0
 10. Jack pisze:

  Tak Prorok, “wizje są odmienne” mhmh czyli jakie? bo to nie powinno być tajemnicą, ach zapominam się: wizje prywatne. Dobrze, że już powoli zmierzają do końca te wizje. A jeśli mnie coś boli to jest to arogancja i ignorancja władzy… a nade wszystko brak zwykłej ludzkiej przyzwoitości. A odwołując się do twoich proroczo-religijnych wpisów: pycha nie pomaga w rządzeniu a tej naszej gminnej władzy nie brakuje.

  0
  0
 11. andrzejstarr pisze:

  Wszyscy pracownicy samorządowi są zatrudniani bez względu na wiek i staż pracy w Urzędach Gmin na podstawie ustawy z dn. 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych. Dz.U. 2008 Nr 223 poz. 1458 art. 6.1 – Pracownikiem samorządowym może być osoba która: pkt 3. posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania prac na określonym stanowisku. Pkt. 4 Pracownikiem samorządowym zatrudnionym na kierowniczym stanowisku urzędniczym może być osoba która: ust.2. posiada wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym. W 2009 r. Wójt Motyl zobowiązał wszystkich pracowników UG Niegowa do uzupełnienia wykształcenia i podniesienia kwalifikacji zawodowych na stanowiskach pracy. Studnia rozpoczęły i ukończyły 2 lu 3 osoby. Studnia opłacały same. Po uzyskaniu odpowiedniego stopnia zawodowego lub naukowego należała się podwyżka wynagrodzenia (zgodnie z Ustawą). P. Motyl i P. Hajto-Mazur takiej podwyżki nie wypłacili. Pozostali pracownicy wykształcenia nie uzupełnili. W UG pracują pracownicy posiadający wykształcenie średnie z maturą i bez matury. Część pracowników nie posiada kwalifikacji zawodowych. wymaganych do wykonywania pracy na określonym stanowisku. Identycznie jest ze stanowiskami kierowniczymi. Ci co nie mają kwalifikacji otrzymują najwyższe wynagrodzenia 8 – 5 tyś. brutto miesięcznie, nagrody 3,5 – 3 tyś. zł. Ci posiadający wymagane wykształcenie i wieloletni staż otrzymują 3,4 tys. zł. i 1 tyś. nagrody. Ci co zarabiają dużo twierdzą, że mają mało, co mają powiedzieć ci co zarabiają rzeczywiście mało mimo kwalifikacji. Bezczelność pracownicza w Niegowie nie zna granic. Urzędnikom tym, nie jest znane pojęcie zwykłej ludzkiej uczciwości i wstydu. Pani Wójt łamie prawo – Ustawę o pracownikach samorządowych. Jej dwór również. Łamanie prawa jest karalne, tylko nie w Niegowie. PS. P Skarbnik pracuje w Urzędzie 23 lata a więc zarobiła sobie ogromne pieniądze.

  0
  0
 12. Banduch pisze:

  Pawle, Pawle. Zawróć z tej drogi którą idziesz. Czy naprawdę chcesz tak żyć? Nie warto tracić czasu swego życia na sianiu zamentu. Nie zbudujesz na tym nic trwałego bo fundamentem jest niezgoda i nienawiść. A szkoda, jesteś bardzo zdolnym człowiekiem. Masz potężne imperium aż kilkunastu stron internetowych ale łudzisz się jeśli myślisz że jesteś tam „Panem i władcą”. Twoim imperium rządzi niezgoda, nienawiść i głupota. Każdy człowiek , również Ty, tak naprawdę to pragnie tylko jednego: Być kochanym. Skoro jesteś jaki jesteś, to widocznie nigdy nie doświadczyłeś tego uczucia. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Bóg cię kocha! A jeśli On cię kocha to ja też. Z miłości więc a nie z nienawiści będę Cię wspierał swoją modlitwą:

  Ojcze nasz, któryś jest w niebie święć się imię Twoje,
  przyjdź królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi,
  chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy,
  jako i my odpuszczamy naszym winowajcom i nie wódź nas na pokuszenie,
  ale nas zbaw od złego.Amen.

  Zdrowaś Maryjo, łaski pełna, Pan z Tobą. Błogosławionaś Ty między niewiastami i błogosławiony owoc żywota twojego Jezus. Święta Maryjo Matko Boża módl się za nami grzesznymi, teraz i w godzinie śmierci naszej. Amen.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *