zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Wygrałem z Wójtem trzy sprawy przed SKO w Częstochowie!
17 stycznia 2018 r. | 09:50
12

Wójt Dorota Hajto-Mazur odmówiła mi już kilkukrotnie udzielenia informacji publicznej. Na wszystkie jej odmowy odwołałem się do Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie. Teraz zbieram pierwsze plony. SKO uznało moje trzy skargi i skierowało sprawy do ponownego rozpoznania przez Wójta.

Jeżeli Wójt nie odwoła się do WSA, to będzie musiała mi udostępnić informacje odnośnie umorzeń podatkowych, dodatków specjalnych urzędników oraz wysokości ich nagród finansowych.

Poniżej pierwsze strony decyzji SKO w tej sprawie.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Wygrałem z Wójtem trzy sprawy przed SKO w Częstochowie!”

 1. Wyborca pisze:

  panie Dorota ma dużo tajemnic, panie redaktorze niech pan szuka a z pewnością znajdzie pan wiele powiązań z firmami z Katowic…zainteresowani wiedzą o co i o kogo chodzi

  0
  0
 2. Rysiek pisze:

  Założę się z wami o dobrego koniaka jak już dostaniecie tą listę to nazwiska na tej liście będą się powtarzać co rok

  0
  0
 3. mieszkanka pisze:

  czyli mamy nadzieję że zobaczymy nagrody dla zasłużonych w naszym urzędzie .

  0
  0
 4. Jarek Kowalski pisze:

  Wygrał pan i to jest wstyd dla tej władzy. Ktoś to w ogóle prawnie obsługuje?

  0
  0
 5. Stefan pisze:

  Jak się umarza podatki znajomkom to się trzeba bronić rękami i nogami aby to nie wyszło na jaw

  0
  0
  • Wkurzony Rychu pisze:

   Stefan teraz umozenia sa na bipie wypisane zobaczcie sobie. Prawie nikt nie dostal. Trza stym skonczyc, ludziom trza pomagac http://www.niegowa.bip.net.pl/?c=540

   0
   0
   • wyborca pisze:

    Wkurzony Rychu z twoją wiedzą i zaangażowaniem załóż stronę przeciwną do tej i na bieżąco informuj o wielkich dokonaniach pani wójt, o tym z jak zacofanej i biednej gminy uczyniła znaczącą jednostkę samorządu terytorialnego a jej mieszkańcy mają wszystko są zadowoleni i bez powodu czepiają się biednej pani wójt , ze też nie wpadłeś na to wcześniej,

    0
    0
 6. Wkurzony Rychu pisze:

  Wyborca w nas jest sila. Musimy wybrac swojego wójta. Po co robic cos dla ludzi jak my i nasze rodziny nic z tego nie mamy. Po co ona sciagnela 10 mln zlotych z uni na te drogi i solary. Nie bylo drog to i auta sie psuly czesci i mechaniki wiecej roboty mieli. Krzysiek i Mirek robili dla nas i swoich dobrze. W Ppj zalatwil Mirek kasę na dom weselny i interes sie kreci. A ona co? Chce wyremontowac remize w Niegowie i interes Mirek bedzie mial zagrozony. Nie mozemy do tego dopuscic. Dobrze ze Golik i Pilis nie chca tego remontu remizy bo nastepna dzialalnosc by sie zamknela. Musimy wybrac swojego i bedzie normalnie w koncu dla nas. A teraz to nie mamy kozysci z niej. Trza stym skonczyc.

  0
  0
 7. wkurzeni mieszkańcy Sokolnik pisze:

  Ruchu, dobrze że podałeś stronę z umorzeniami, na tej stronie są nazwiska którym w minionych latach zostały umorzone podatki i co rok się te nazwiska powtarzają . My pytamy jaki to ważny interes prawny był aby umorzyć podatki panu, który postawił nowe budynki wielkości trzech budynków mieszkalnych , posiada traktory , kombajny, wypasione samochody i kupę forsy w kieszeni. To chyba interes tego co umarza podatki, bo jest to rodzina radnego z Tomiszowic jeden jest szwagrem, to dlatego radny tak ochoczo głosował nad budowa drogi na Antolkę. ” TRZA Z TYM SKOŃCZYĆ”

  0
  0
 8. jarek kowalski pisze:

  Wnioski na drogi skladal kto inny a solarow jeszcze niema

  0
  0
 9. Wkurzony Rychu pisze:

  Dobrych wlodarzy my mieli, trza do tego wrocic. Nie ma ich a tu Jarek pisze ze to oni porobiło te inwestycje. Super, przez 50 lat dzięki nim tu pojda roboty na gminie. ????

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *