zachmurzenie duże
-3°
-4°
wtorek
Wściekła Wójt. Kłótnie, sprzeczki, awantury na sesji Rady Gminy Niegowa!
01 maja 2018 r. | 10:56
22

Wczoraj w Niegowie odbyła się sesja Rady Gminy Niegowa, podczas której radni za sprawą wniosku radnego Michała Jędruszka zdjęli z punktu obrad punkt dotyczący podjęcia uchwały w sprawie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Niegowa. Zastąpił go punkt dotyczący złożenia skargi do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach na decyzję Wojewody Śląskiego odnośnie unieważnienia przez Wojewodę uchwały nr 288/XXXVIII/2018 Rady Gminy Niegowa z dnia 1 marca 2018 r. w sprawie powołania biegłego niezależnego urbanisty w celu wydania ekspertyzy o sporządzonym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Niegowa.

W sprawie zmiany porządku obrad radni nie byli jednomyślni. 12 głosowało za, wstrzymał się Stanisław Morel, a przeciw takiej zmianie był Robert Cacoń i Mariusz Dzieża. Zdjęcie z porządku obrad punktu odnośnie studium bardzo zdenerwowało Wójt Dorotę Hajto-Mazur, która już do końca sesji była "wkurzona.

Co ciekawe, Wójt wdała się w dyskusję z jednym ze swoich kierowników, który...mówił coś o mobbingu w jego stronę. Ogólnie, radni mieli sporo pretensji do Wójta, który stracił kontrolę nad radą. Widać, że zbliżają się wybory i część z nich gra na swoje konto.

Były kłotnie, sprzeczni, małe awantury. Możecie to zobaczyć w materiale wideo poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI

Wnioski i interpelacje radnych oraz uchwała ws. odwołania się od decyzji Wojewody ws. studium do WSA w Gliwicach

Gepostet von Gmina Niegowa am Montag, 30. April 2018

 22 odpowiedzi na “Wściekła Wójt. Kłótnie, sprzeczki, awantury na sesji Rady Gminy Niegowa!”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Wójtowej chodzi o te jej działki na Antolce nic więcej

  28
  2
  • Robert pisze:

   Masz rację Wójtowa nie zdążyła nakraść bo ją powstrzymali i teraz Wójtowa będzie się ciepać jak padalec zwyczajny ,ale dzięki temu portalowi wniegowie .pl wyborcy co głosowali na Wójtową to dowiedzieli się co to za kobieta jest-tylko prywata i układy i niszczenie Gminy Niegowa

   7
   0
  • i o jej działki pisze:

   a

   2
   0
 2. Internet pisze:

  A kto podpadł Wójtowej to zmieniła przeznaczenie działek z budowlanych na rolne ,pomimo istniejącej zabudowy.

  17
  1
  • Robert pisze:

   Czy w Gminie Niegowa nikt nie ma wozu drabiniastego i pary koni-załadować na tą furę gnoju spod świń a na czubek posadzić Wójtową i wywieżć ją poza teren Gminy Niegowa za to co ludzią krzywdy zrobiła.Brać przykład z ” Chłopów ” Reymonta

   10
   2
 3. Internet pisze:

  Mamy Caconia i Dzieży to siostry i stąd tak solidarnie głosują. Na Titaniku orkiestra też grała do końca.

  15
  3
  • Jarek Kowalski pisze:

   Od początku idą razem z Mazurową i tą drogą będzie dla mnie politycznym samobójstwem. Nienawidzę ich w następnych wyborach w nowej radzie. Ludzie im tego nie zapomną.

   18
   0
  • Zbyszek Krupa pisze:

   Masakra co i za ile ludzie mogą się sprzedać

   11
   0
 4. Tadek pisze:

  Brawo dla 12 RADNYCH, oby walczyli i wytrwali do końca!!!

  24
  2
 5. LO ŻARKI pisze:

  Witam to Pan Dzieża to ten sam co afera jest w LO Żarki z jego żonką poczytajcie na portalu żarki pl co nawyprawiała Pani Wice dr Pani Dzieża
  polecam lekturę .

  18
  3
 6. Rybo.k pisze:

  Jarek Kowalski ma rację kupiła od sąsiednich rolników pola jak została wójtem a teraz robi działki mieszkaniowe. Że też prawo na to pozwala obracać ziemią jak ktoś pełni taką funkcję wiadomo że to jest jej priorytetem załatwić swoje sprawy

  28
  0
 7. Internet pisze:

  Według prawa może ,bo to nie było mienie gminne.

  5
  4
 8. Voitek pisze:

  Nie umie działać inaczej jak przez mobbing, zwolniła dyscyplinarnie kobietę w ciąży będącą na zwolnieniu lekarskim bez żadnej przyczyny co udowodnił sąd w dwóch instancjach tylko dlatego ze się uparła, bo jak to inaczej logicznie wytłumaczyć, a to nie jedyny przykład jej podłego działania. Widać na tym polega ETYKA lekarska lekarza pediatry.

  22
  0
 9. Wielbiciele Jury pisze:

  Dziękujemy Pani Radnej i Panom Radnym oby zawsze tak skutecznie walczyli o dobro Gminy i jej Mieszkańców

  21
  0
 10. ignacyp pisze:

  Co Wy mutanci PZPR i PO chcecie od tego radnego z Tomiszowic. Poznać Was po tym bełkocie nienawiści i kłamstw. Radny z Tomiszowic ma mieszkaniowe w Tomiszowicach, Bliżycach, Sokolnikach i Antolce, bo tam ma gospodarstwa rolne, które dostał dziadków, rodziców, teściów. Działki mieszkaniowe należały do tych gospodarstw od zawsze. Na Antolce 20 lat temu razem z żoną kupił pole z działką mieszkaniową z której to działki mieszkaniowej opłaca wyższy podatek. To P. Mazurowa przekształciła mu działkę mieszkaniową na ople a swoje pole przekształciła na działki mieszkaniowe. Radny upomniał się na sesji nie o swoją działkę tylko o działki wszystkich mieszkańców gminy, które nie zostały przekształcone. Mieszkańcy chcieliby przekształcenia przynajmniej jednej działki a P. Mazurowa sobie i swoim przekształciła po kilkanaście działek. Radny staje po stronie słabszych i biedniejszych, jest skromny i nie chwali się ale rzeczywiście pomaga. Będziemy na Tego Radnego GŁOSOWAĆ. Nie słuchamy oszczerstw, kłamstw, bełkotu nienawiści. Więcej takich radnych jak: Jędruszek, Pilis, Golik.

  9
  0
 11. NAJGORSZY JEST MIERZWA BO URATOWAŁ NASZ OŚRODEK BO A ONA GO NIE ZABRAŁA pisze:

  J.W

  3
  0
 12. DAJCIE NAM INNEGO TAK WSPANIAŁEGO INNEGO LEKARZA pisze:

  CZ

  2
  0
 13. nigdy nie było takiej ginekolog pisze:

  zoska

  0
  0
 14. niech Mazur nigdy nie przejmie naszego Ośrodka , nigdy nie byo jak jest teraz pisze:

  nocuń

  3
  0
 15. ona napewno mirzawę wywali bo nie stoi z nią a jest dla mieszkanców pisze:

  nadej

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *