zachmurzenie małe
27°
26°
piątek
Wójt za sześć miesięcy pracy z nagrodami otrzymał 131 772 zł!
21 stycznia 2022 r. | 11:42
11

Zwróciłem się do gminy Niegowa z wnioskiem o przesłanie mi kwot, jakie Wójt Mariusz Rembak otrzymał tytułem wynagrodzenia za okres od 1 sierpnia 2020 do 15 stycznia 2021 roku oraz od 1 sierpnia 2021 roku do stycznia 2022 roku.

W pierwszym okresie Rembak otrzymał na 61 080 zł brutto (wraz ze styczniem 2021) . W drugim, już po podwyżce, była to kwota 114 090 zł brutto + nagroda jubileuszowa 12 930 zł i za organizację spisu powszechnego w wysokości 4752 zł - razem 131 772 zł brutto (ze styczniem 2022).

To dlatego Rembak tak bardzo chciał podwyżki. Tu chodzi tylko o pieniądze.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Wójt za sześć miesięcy pracy z nagrodami otrzymał 131 772 zł!”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Gdyby był uczciwym człowiekiem ,to nie okradałby Nas mieszkańców . My ciężko pracujemy ,żeby on brał z naszych ciężko zapracowanych pieniędzy ile się da .Brawo dla tych co namawiali ludzi ,żeby na niego głosowali a dzisiaj udają wielkich społeczników.

  16
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Przypomnę jak to było. Pracownik Mariusz rembak złożył wniosek do wójta Mariusza rembaka o podwyżkę pensji. Ten mu klepnął wniosek i podsunal radzie gminy do głosowania.
  Rada oczywiście przegłosowała podwyżkę pensji wójta przy okazji podnosząc swoje dietki. Tak się dba o swoje korytko szanowni mieszkańcy. Mało tego. Ta sama rada przegłosowała budżet na ten rok z dziura ponad 5 milionów PLN i jeszcze rada się zgodziła na zaciąganie kredytu przez wójta Mariusza rembaka na 5 milionów? Lepiej nie trzeba. PS. Szanowni radni myślenie ma przyszłość, a glowa nie służy tylko do noszenia czapki.

  20
  1
 3. Mieszkaniec pisze:

  Już wiemy po co były podwyżki odbioru nieczystości i podatków -wójt czekał na te pieniądze i bierze je jak swoje .Ciekawe co jeszcze wymyśli?

  7
  0
 4. Obiektywna pisze:

  Nasuwa się pytanie ;Czy jeżeli jest jeszcze coś w korycie ,to świnie odejdą?

  7
  0
 5. Justyna pisze:

  Patrząc na to wszystko z boku, odnoszę wrażenie że ten Pan jest oderwany od rzeczywistości. Jak on może spojrzeć ludziom w oczy? Ten człowiek jest bez honoru. To żeby sobie samemu zawnioskować podwyżkę wynagrodzenia, o prawie 100 % wiedząc już o tym że za dwa tygodnie trzeba robić sesję nadzwyczajna i podnieść opłaty za śmieci, podatek od nieruchomosci żeby na tą podwyżkę urobic, to szczyt chamstwa i pazerności!!!! Pazerny, bez kompetencji i ambicji karierowicz.

  10
  0
 6. Qwerty pisze:

  Wójt w deche, plan zagospodarowania nowy prima sort, Gok jak pałac kultury wstyd , to nie rębak

  9
  0
 7. Mieszkaniec Sokolnik pisze:

  A w Janowie Wójt i Rada mieli honor i pozostawili wynagrodzenia po staremu .Nasi “biedaki” doszli do wniosku ,że póki się da to trzeba korzystać.

  10
  0
 8. Pola pisze:

  Kolego ,świni możesz pluć po ryju a ona myśli ,że deszcz leje.

  9
  0
 9. Pola pisze:

  Nieuctwo i cwaniactwo jest w Polsce wysoko cenione .Tragedia !

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *