słabe opady deszczu
14°
13°
sobota
Wójt wydała ponad 45 tys. zł na nagrody dla urzędników!
16 lutego 2018 r. | 11:34
14

Nawet po 3500 zł jednorazowej nagrody otrzymali urzędnicy gminy Niegowa w ramach nagród rozdawanych przez Wójta Dorotę Hajto-Mazur. W 2016 roku Wójt wydała łącznie 45 300 zł na nagrody dla urzędników.

Informacja ta była chroniona przez Wójta, dopiero decyzja Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Częstochowie zmusiła ją do udostępnienia tych danych.

Ponizej informacja z gminy właśnie w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI14 odpowiedzi na “Wójt wydała ponad 45 tys. zł na nagrody dla urzędników!”

 1. Wyborca pisze:

  do tego trzynastki i wysokie pensje ci to maja dobrze

  0
  0
  • Jarek Kowalski pisze:

   Życie jak w Madrycie

   0
   0
   • wyborca pisze:

    Życie jak w Madrycie to ma wójtowa robi co chce, nikt ją nie kontroluje, radni przegłosowują co tylko zechce, nie znosi sprzeciwu zwłaszcza słusznego. Ci którzy nadepną jej na malutki palec są natychmiast usuwani( czytaj zwalniani) lub karani absurdalnymi karami. Żyć nie umierać.

    0
    0
    • Bas pisze:

     Wszystko się kiedyś kończy rządy autorytarne,absolutne też. Ona odejdzie w niesławie. Myślała że wszystko da się ukryć a tu taka niespodzianka wyskoczył królik z kapelusza Pan Redaktor.

     0
     0
 2. Antoni pisze:

  Panie redaktorze nie przesadzajmy z tymi nagrodami, nie dość że ci urzędnicy pensje maja słabe, z tego co się orientuje, to pracownik z kilkudziesięcio letnim stażem (przecież jest to do sprawdzenia przez Pana) w tej gminie zarabia niecałe 2 tys na rękę, to takie 2 -3 tys nagrody za 12 m-cy pracy, to niecałe 200 zł wychodzi na miesiąc tzw. “premii” uznaniowej. Czy to w dzisiejszych czasach dużo? Kasjerka, nikomu nie ujmując, w Żabce zarabia 2,5-3, także proszę podejść sprawiedliwie do oceny. Mając na uwadze fakt, iż radny ma diety 1200 jest 2 razy w miesiącu po dwie godziny, a szefowa tej instytucji zarabia tyle ile w poprzednim artykule Pan ujawnił, to na prawdę jest to żenujące dla tych ludzi, którzy nie należą w większości przecież do najmłodszych i pracują od czasów gdzie jeszcze nie było Pana na świecie.

  0
  0
 3. 2135 pisze:

  Tu nie ma wszystkich osób które dostały nagrody, więc ta kwota wydana przez wójt jest dwa razy wyższa, ale nie ma też wymienionych osób które nic nie dostały. Swoją drogą ciekawe czym kierowała się wójt przyznając nagrody. Dlaczego jedni dostali 4 tys. a inni 0.

  0
  0
 4. wyborca pisze:

  To proste – dupowkręty weszły jej w d..ę na początku kadencji i zostaną tam do jej końca.

  0
  0
 5. Mieszkaniec pisze:

  Niedouczona z naturą narcyza.

  0
  0
 6. alwazajew pisze:

  No niezla kasa ale nie ma to jak nagrody za nicnierobienie u Szydło i Morawieckiego. Ci to dopiero są nagradzani. 85 tys. dla byle wiceministra. A ciekawe jak w temacie nagród w województwie. Przejrzysta dobra zmiana powinna udostępnić takie informacje ile nagrody pobrał wice Trepka?

  0
  0
 7. Martin pisze:

  Coś tu jest nie halo skoro jedna osoba dostaje 2000 zł A inna osoba na podobnym stanowisku dostaje 3000 zł z tym samym uzasadnienie. Spotykając się ze znajomymi można się dowiedzieć że to nie są jedyne nagrody dla wybranych osób. Wójt opłaca studia ze środków gminy osobom w zamian za” oddanie” czy to jest normalne widać jak traktuje pracowników a także mieszkańców co wyprawia na swoim urzędzie ale myślę że kiedyś sprawiedliwości stanie się z dość. Bardzo dobrze że to wszystko ogląda światło dzienne ja panu redaktorowi Bardzo dziękuję w imieniu swoim i znajomych

  0
  0
 8. Martin pisze:

  Mieszkańcy już postawili diagnozę rozpoznali stan rzeczy

  0
  0
 9. Rambo pisze:

  Takiego burdelu to nie ma chyba nigdzie Ci co są przychylni dostają więcej a ci co mają swoje zdanie są dyskryminowani. Ciekawi nas mieszkańców ile dostał nagrody pan dyrektor Zakładu Komunalnego który ma postawione zarzuty prokuratorskie Przecież on już dawno powinien być zawieszony w czynnościach ale to są te dobre zmiany i ta przejrzystosc szanownej pani wójt

  0
  0
 10. Rob pisze:

  Szanowna pani wójt w swej łaskawości raczy mobbingować podległych jej pracowników…. I oczywiście nie poniesie tego żadnych konsekwencji jak również błędnych, szkodliwych dla całej Gminy decyzji a miało być jak w niebie.

  0
  0
 11. Mieszkaniec pisze:

  Co Ona wyprWia, ludzie powinni się zebrać i jà odwołać…..przecież do końca to roztfoni tà gmine w nic…

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *