zachmurzenie duże
-5°
-8°
niedziela
Wójt boi się mediów. Nie odpisuje, nie chce rozmawiać przez telefon!
19 lutego 2020 r. | 11:54
21

Sytuacja z dziś. Dzwonię do Urzędu Gminy Niegowa w sprawie niedopełnienia obowiązków służbowych przez pracownika odpowiedzialnego za zamieszczanie Zarządzeń Wójta Gminy Niegowa w Biuletynie Informacji Publicznych, których do dziś nie zamieścił (za  styczeń/luty 2020 roku - link TUTAJ). Niestety, nikt nie chciał na ten temat ze mną rozmawiać. Sekretarz w delegacji, Wójt nie chciał ze mną dyskutować, nie pozwolił sekretarce na połączenie.

Kolejna sprawa, to wysłany przeze mnie e-mail do Wójta z prośbą o komentarz. Czekam na odpowiedź od 28 stycznia 2020 roku. Z kim można w tym urzędzie porozmawiać merytorycznie? Panie Rembak, czego Pan się boi? Rozmowy?

Sekretarka obiecała, że poinformuje sekretarza gminy o moim telefonie i przekaże mu moją prośbę, by do mnie oddzwonił.

Zobaczymy.

PAWEŁ GĄSIORSKI21 odpowiedzi na “Wójt boi się mediów. Nie odpisuje, nie chce rozmawiać przez telefon!”

 1. Aśka pisze:

  Bo w rozmowie telefonicznej trzeba samemu składać zdania a nie czytać z kartki.

  15
  2
 2. pytanie pisze:

  I zadzwonił ktoś?

  4
  0
 3. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Wójt boi się pytań o wypadek w kotłowni w urzędzie ,w sprawie którego jest postępowanie prokuratorskie, oraz o oczyszczalnie ścieków.

  14
  0
  • Obywatel pisze:

   Widocznie nie potrafi poprawie samemu zdania złożyć. A niby po studiach. Ale jak za pieniądze to nie ma się co dziwić. Byle do końca tadencji i sakwę napchać.

   14
   3
  • Mieszkaniec pisze:

   Wydane zarządzenia powinny być niezwłocznie publikowane w biuletynie publicznym jeżeli takie zarządzenia zostały wydane a nieopublikowane to jest karygodne zaniedbanie za które powinien ktoś ponieść odpowiedzialność. Należy wezwać wójta do przestrzegania wymogòw ustawy o dostępie do informacji publicznej oraz rozporządzeń z tym związanych a odpowiedni organ nadzorczy winien przeprowadzić szczegółową kontrolę prowadzenia biuletynu informacji publicznej.

   17
   0
 4. Mieszkaniec pisze:

  Król Niegowy zaniemowil? Przed wyborami sobie przypomni o wyborcach, zacznie każdego zauważać, podawac kazdemu łapke i mówić do wyborców ludzkim głosem. Puki co ma wszystkich w tyle.

  14
  1
  • Obywatel pisze:

   Jak ma choć trochę honoru to nie powinień startować. Można pisać swoje ale św… ie do koryta ciągnąć będzie.

   12
   2
   • Em pisze:

    A po co mu startować? Dostanie ciepłom emeryturke. I bedzie gwizdal na wszystkich co na niego glosowali bo mysleli ze będzie lepiej i na tuch co go opisują ha ha

    2
    0
 5. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Gdyby miał wyższe studia to przed nazwiskiem byłoby mg lub inż. .

  8
  3
  • XMANN pisze:

   Czy w Niegowie będzie wreszcie ktoś z cojones kozak i rozwinie gminę z mega potencjałem ! Czy będziemy dalej tkwić w tym marazmie….. co przejeżdżamy przez Niegowe zastanawiamy się czy tą gminą ktoś w ogóle rządzi.

   14
   0
  • Pola. pisze:

   Przepraszam, a co wspólnego ma skrót na pieczatce mgr, lub inż. do zarządzania gminą. Nie bardzo rozumiem przecież nie jest to obowiązkowe. No chyba że w twoim rozumowaniu im wiecej przedrostkow przed nazwiskiem tym bardziej jest ten ktoś mądry, elokwentny itp. Moim zdaniem czesto jest na odwrót, ludzie puści i pyszni bardzo lubią zaznaczać że skończyli studia i na każdym kroku to podkreślą.

   7
   3
 6. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Miało być mgr

  6
  4
 7. Prosty pisze:

  Dyr żłobka ma na pieczęci mgr

  5
  0
  • Pola pisze:

   Skoro w ten sposób musi się dowartosciować to jej sprawa. Nie każdy ma taką potrzebę. Idąc takim tokiem rozumowania to jak w poprzednich latach wójtem była lekarka to też miała mieć na pieczątce wójt gminy Niegowa lek.medycyny specjalista pediatra czy jakoś tak. Robicie problem z niczego.

   5
   2
  • Niegowa pisze:

   Bo widocznie pani Piskorska musi sie dowartosciowac. Wkoncu dostała posadę po znajomosciach. Żal i żenada

   3
   0
 8. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Byle nie marketingu lub górnictwa bo tutaj jest praca z malutkimi dziećmi .rodzice z czasem zweryfikują.

  6
  0
 9. Alop pisze:

  Pani Polu, lekarz medycyny specjalista pediatra czy jakoś tak, też potrafi mieć wieeeeelkie ego bez zaznaczania na pieczątce, i dodajmy zero kompetencji w zarządzaniu gminą

  5
  0
 10. mieszkaniec gminy pisze:

  ta dopiero miała w sobie pustoty i pychy, ech

  4
  2
 11. Pola. pisze:

  Wniosek z tego taki, że nieważne czy na pieczatce są przedrostki czy nie. Najważniejsze jest właściwe zarzadzanie. A tu mam wrażenie, iż osoba która zostaje wójtem dopiero w tedy zdaję sobie sprawę z tego w co się wkopała. Wszyscy wieszacie przysłowiowe psy na obecnym wójcie że wszystko źle robi. Pracownicy gminy strasznie poobrazani że coś pracodawca od nich wymaga, radni byle miesiąc zleciał i konto zostało zasilone. Najlepiej krytykować. dlaczego nie rozmawiacie że sobą, nie patrzycie w przyszłość żeby było lepiej wszystkim mieszkańcom. A jak jakiś problem to przecież wojt winny. Wszyscy jesteście współdpowiedzalni za to jaki jest stan tej gminy nie tylko wójt.

  10
  5
 12. PP pisze:

  Polu, sama mądrość przez ciebie przemawia, daję ci wielkiego plusa.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *