zachmurzenie duże
13°
11°
poniedziałek
Termomodernizacja budynku GOK-u za 475 tys. zł
30 grudnia 2020 r. | 10:41
4

Urząd Gminy Niegowa wybrał ofertę firmy Rak Invest z Myszkowa na wykonawcę termomodernizacji budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie - dostosowanie budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie do warunków przeciwpożarowych zgodnie z postanowieniem Śląskiego Komendanta PSP wraz z robotami wykończeniowymi.

Do gminy wpłynęły trzy propozycje cenowa, oferta Rak Invest była najtańsza.

Gmina za termomodernizację GOK-u zapłaci 475 076,34 zł.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “Termomodernizacja budynku GOK-u za 475 tys. zł”

 1. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  To Wójt nie wiedział ,że jak się przebudowuje budynek to w ramach przebudowy musi być dostosowanie przeciwpożarowe zatwierdzone przez Straż . Takie nieuctwo powinno być wynagrodzone podwyżką wynagrodzenia -na dokształcanie . A zresztą ręce opadają jak się na to patrzy.

  6
  1
 2. Sąsiad pisze:

  To nie termomodernizacja a usuwanie błędów po termomodernizacji.

  3
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  To ile ta termomodernizacja goku w końcu będzie kosztowała? Będzie taniej niż żłobek niegowski? Za chwilę będą dokładać nasza kasę na odgrzybianie, osuszanie ścian i walke z wszechobecnym smrodem. Współczuję osobom które tam muszą pracować nie dziwie się pracownikom goku czy biblioteki bo się pewnie boją odezwać ale poczta to chyba placi jakiś czynsz za pomieszczenie.i powinni wymagać przyzwoitych warunków pracy. Jak włodarze nie umieją sobie z tym poradzić to może PIP wam pomoże drodzy pracownicy. I znowu zapłacimy za to z naszych podatków

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *