słabe opady śniegu
-5°
-5°
niedziela
Sponsorzy kampanii wyborczej Doroty Hajto-Mazur
26 stycznia 2018 r. | 10:16
11

Dotarłem do sprawozdania finansowego Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Gmina dla Wszystkich, z którego startowała Wójt Dorota Hajto-Mazur. Patrząc na oficjalne kwoty w tym sprawozdaniu, mogę napisać jedno. Powinno być wstyd poprzedniemu włodarzowi - Krzysztofowi Motylowi, że wystarczyło wydać tylko 5300 zł, by zostać Wójtem Gminy Niegowa.

Być może to fala nienawiści w stosunku do Motyla sprawiła, że ludzie nie głosowali za Dorotą Hajto-Mazur, ale przeciw Motylowi. Niemniej jednak, Hajto-Mazur na kampanię wydała tylko 5300 zł i zarabia teraz 12 100 zł miesięcznie. Interes życia!

Wracając do samego sprawozdania, Hajto-Mazur nie miała za dużo sponsorów. 1500 zł wpłaciła osobiście oraz 1500 zł wspólnie z Arturem Mazurem, 1500 zł wpłacił również Adam Kurdybelski. Co ciekawe, Anna Groyecka-Kurdybelska jest od 2 marca 2015 roku prawnikiem gminy. Jeżeli Adam Kurdybelski to jej mąż, to już wiemy w jaki sposób Wójt Hajto-Mazur odpłaciła się za "sponsoring' kampanii wyborczej.

Ostatnim sponsorem kampanii była Małgorzata Jędrzejewska z Niegowy, która wpłaciła 800 zł.

Poniżej znajdziecie sprawozdanie z komitetu Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Sponsorzy kampanii wyborczej Doroty Hajto-Mazur”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Jaki wójt taka kampania

  0
  0
 2. Mieszkaniec pisze:

  To jest ta przejrzystość którą obiecywała pani wójt w kampanii wyborczej

  0
  0
 3. tomasz bury pisze:

  o Jezu!!!!!! Dramat.

  0
  0
 4. Pawwweł pisze:

  kasa kasa i koryto

  0
  0
 5. kasia pisze:

  Taka mala ciekawostka ten redaktorek atakuje kazda gmine ktorej wojt badz burmistrz nie jest z PIS !!!!!!to bardzo ciekawe .bo nasowa sie pytanie kto sponsoruje pana redaktorka.

  0
  0
 6. Asia pisze:

  Taka mała ciekawostka ta pani tworzy w gminie nepotyzm zatrudnia prawników i odwdzięcza się im za sponsorowaną kampanie wyborczą czy według ciebie Kasia jest to wszystko normalne a redaktor jak wszyscy dziennikarze szukają sensacji

  0
  0
 7. Asia pisze:

  Trzeba zadać pytanie czy obsługa prawna nie jest zaangażowana udzielaniem pomocy prawnej w formie porad prawnych na potrzeby prywatne wójta za pieniądze gminne skoro osoba spokrewniona sponsorowała kampanię wyborczą pani wójt. Panie redaktorze trzeba wystąpić o umowy zawarte między gminą a radcą prawnym zapewne były też aneksy do umów i wtedy się pan coś więcej dowie. Przypuszczam że będzie miał pan podstawy aby wystąpić do Najwyższej Izby Kontroli o ocenę i skontrolowanie działalności rzetelności i i prawidłowości realizacji umów.

  0
  0
 8. Kryśka pisze:

  a jakie są diety radnych i sołtysów?

  0
  0
 9. tomasz bury pisze:

  5000 zł sołtys 12 000 radny.

  0
  0
  • Prawdziwymieszkaniecniegowy pisze:

   Te komentarze to nawet nie piszą mieszkańcy Niegowy tylko jakiś wymyślony “robot” ! W życiu nasi radni i sołtysi nie mają takich diet ! Jeśli ktoś chce pisać takie bzdury niech najpierw dobrze sprawdzi jakie diety mają bo te stawki są wiele wiele mniejsze ! To nie Dubaj aby tyle zarabiali ! Ta strona jest żałosna !

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *