zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
fot. Magazyn Square
Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Niegowa
09 stycznia 2018 r. | 11:32
45

Na kogo zagłosujesz w tegorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym. Do wyboru macie czworo kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na "kogoś innego".

Do wyboru są: Dorota Hajto-Mazur, Krzysztof Motyl, Mariusz Dzieża, Mariusz Trepka i ktoś inny.

Głosowanie trwa na stronie głównej, po prawej stronie pod "oceń radnego". Każdy z Was może oddać jeden głos. Sondaż potrwa do końca tygodnia, tj. 14 stycznia 2018 r. Następnego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w tegorocznych wyborach na Wójta?45 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Niegowa”

 1. Wyborca pisze:

  byle nie Mazur

  0
  0
 2. Ja pisze:

  Byle nie motyl

  0
  0
 3. kaczor pisze:

  Trepka da rade?

  1
  0
 4. My pisze:

  Byle by był inny od wszystkich

  0
  0
 5. Jarek Kowalski pisze:

  Głos oddany

  0
  0
 6. wyborca pisze:

  Motyl już był i się nie sprawdził, Trepka już jest w województwie i niech sobie tam siedzi, obecna Wójt pokazała swoje oblicze o Dzieża to lepiej niech się nie pcha bo mu jeszcze palma odbije. Potrzebny jest Wójt który będzie widzieć potrzeby innych a nie tylko swoje 🙂

  1
  0
 7. wyorca pisze:

  Wreszcie jest porządek za rządów Pani Wójt i widać ze na każdej wsi jest COŚ zrobione.Wystarczy się przejechać po gminie.

  0
  1
 8. wyorca pisze:

  Wreszcie zapanował porządek za Pani Wójt i wystarczy się przejechać po gminie co zrobiła Pani
  Wójt i Rada.

  0
  1
 9. Malwina pisze:

  To nie są lata 20 lat wstecz teraz wójt to powinien mieć wizje i działać na rzecz mieszkańców a z tych czterech kandydatów idą tylko po to by być przy władzy więc głosuję na inny

  0
  0
 10. Gonzo pisze:

  Wyborca jest porządek czy zapanował porządek jakbyś z kosmosu przyleciała Rozejrzyj się po innych gminach to ci rozjaśni umysł u nas w gminie to jest jakby zapanował zmrok i zrobiło się ponuro

  0
  0
 11. Jasiu pisze:

  Ta wielka Pani Wójt nic nie zrobiła dla gminy, tylko ją zadłuzyła jest 2 po Poraju.Tak dużo obiecywała leczyła za darmo częstowała nalewką aby zebrać głosy i wygrać wybory i co mamy? Panią Wójt która zadłużyła Gminę wypłacaca bardzo duże nagrody tym co nie zasłużyli a sie podlizują a reszta może się tylko oblizać
  Mam nadzieję że ludzie w końcu się otrząsną

  0
  0
 12. Kris pisze:

  Za Motyla to przynajmniej drogi były w całej gminie zrobione, a teraz to tylko zadłużenie gminy rośnie a mazurowa (celowo z małej) tyko sobie pensie podnosi.

  0
  1
 13. Świadomy pisze:

  O Długach można pisać co się chce papier wszystko przyjmie a jaki jest koń każdy widzi.

  0
  0
 14. Świadomy pisze:

  O długach można pisać co się chce papier wszystko przyjmę a jaki jest koń każdy widzi.

  0
  0
 15. Świadomy pisze:

  Ciekawe komu z rodziny Trepka i Szczepańczyk jeszcze nie załatwili pracy

  0
  0
 16. Patryk pisze:

  Mają duże rodziny.

  0
  0
 17. Kakało pisze:

  Smieszny ten sondaz. Nagle niektorym przybywa kilkanascie i dziesiat glosow z minuty na minute. A reszta komentujacych daje sie podpuszczac glupimi komentarzami. A w wyborach do sejmu Trepka mial ledwo 700 glosow a senator ktorego nikt nie zna dostal 1500 glosow. Tutaj wygra Trepka bo tak ma byc, po to ta strona powstala. A o Kozieglowach nie ma takiej strony. Dajecie sie podpuszczac i sklocic miedzy soba. W takich sytuacjach lepiej steruje sie wyborcami jak sie im kity cisnie i wpaja nienawisc. To jest torowanie drogi przyszlemu kandydatowi z PiS, ta strona, Demokratyczna po to powstaly. Tak samo jest z glosowaniem na radnych, a wygrywaja najgorsi co nie robia nic i same pretensje maja.

  1
  0
 18. Wyborca pisze:

  rzeczywiście Motylowi przybyło sporo głosów, ale każdy ma prawo głosować . Głosuj i ty

  0
  0
 19. Patryk pisze:

  Kolega Kakało ma 100% racji. Dajcie się PIS-owi wprowadzić.

  1
  0
 20. Zyga pisze:

  Ja nie wiem co wy chcecie od PiS w Polsce ludzie dostają zasiłki na dzieci i wogule jest coraz lepiej będę głosować na Trepke bo jest bardzo dobrym człowiekiem który dba o dobro

  0
  0
 21. Tomasz pisze:

  Jedyne dobro o jakie dba to dobro swoje i swojej rodziny ????

  0
  0
 22. Patryk pisze:

  Koleżanko Kakało a jak wejść na stronę sąsiednich gmin

  0
  0
 23. Obiektywny pisze:

  Widzę że już zaczynają ujadać, mówicie że Trepka dba o siebie i swoje rodziny, a o kogo ma dbać? o pana na zamku i jego interesy :). Czy wy nie dbacie o dobro swoich rodzin. Zresztą tak jak napisała Malwina “wójt to powinien mieć wizje i działać na rzecz mieszkańców” Bo Bycie Wójtem , prezydentem, Burmistrzem czy radnym to przede wszystkim służba dla dobra społeczeństwa. A miarom dla każdego wyborcy który będzie wybierał przyszłego wójta dla naszej gminy powinna być przede wszystkim wiarygodność danego kandydata.

  0
  0
 24. zico pisze:

  Smieszny ten sondaż

  0
  0
 25. Zenek pisze:

  Mieszkańcy Gminy Niegowa sondaż przedwyborczy na Wòjta Gminy Niegowa z gòry jest ustalony. na nic wasze głosy,nie dajcie się manipulować,wygrany jest tylko jeden,a tym wygranym będzie Trepka. Ta strona powstała na potrzeby Dobrej Zmiany i wòjta z ich ugrupowania,tak jak gazeta Demokratyczna, świadczyć może o tym fakt że Trepka co jakiś czas ma dopisywane naraz po 20-50 głosów przez prowadzącego tę stronę. Dla zmyłki żeby wyglądał ten sądaż wiarygodnie dopisywane głosy ma ròwnież Motyl. Skoro Trepka jest takim dobrym,wiarygodnym człowiekiem,ktòry dba o dobro mieszkańcòw,to niech wystartuje w tegorocznych wyborach na Wòjta i jestem przekonany oraz większość mieszkańców Gminy NIegowa, że z każdym kandydatem oraz tymi trzema z Mazurową,Motylem i Dzieżą przegrywa w przedbiegach.

  1
  0
  • Wyborca pisze:

   twoja kandydatka już przegrała?

   0
   0
  • Obiektywny pisze:

   “Mieszkańcy Gminy Niegowa sondaż przedwyborczy na Wòjta Gminy Niegowa z gòry jest ustalony. na nic wasze głosy,nie dajcie się manipulować,wygrany jest tylko jeden,a tym wygranym będzie Trepka………. ” – Apel super 😀 Od razu nasuwa się na myśl p.EDWARD GIEREK ze słynnym cytatem “No to jak, towarzysze, pomożecie? A w sondażu jeszcze jest “inny” gdzie też idzie łeb w łeb z Motylem i Trepką też mu odpisują?

   0
   0
 26. Jasiu pisze:

  Niech idzie leczyć ! tylko gdzie bo do Niegowy Mieżrzwa ją nie wpuści
  Nie stać go na wypłatę 12200 .00 zł Polskich

  0
  0
 27. Wkurzony Rychu pisze:

  Trza zmienić wójtówą w wyborach nie może tak być ze nic się z nią nie da załatwić. Tyle lat było dobrze. Roboty w gminie załatwiłem a teraz jakieś głupie konkursy, prywatnej sprawy teraz nie da sie załatwić. Nawet bierze ubezpieczenia u tańszych i lepszych zamiast u swoich. Działki Laseckimu sprzedać miałem to się z nim zamieniła i nie kupił.Krew mię zalewa. Trza to rozwalić na jesień. Mielimy sprywatyzowac ośrodek to wielce Miezwe sciagla i teraz się nie da. Nic nie idzie załatwić. Po co on to remontuje nagle przynosi zyski trza s tym skończyć obywatele gminy.

  0
  0
 28. Słoń pisze:

  Ruch to co ty piszesz To do mnie do słonia bo człowiek to masz swój rozum A ty to co piszesz to się nie trzyma ani kupy ani du-y stuknij się w czoło

  0
  0
 29. Jarek Kowalski pisze:

  Nie wygra Trepka bo inni mają więcej głosów

  0
  0
 30. tomasz bury pisze:

  a co powiecie jak ja Tomasz Bury wystartuje ? Ktoś mnie poprze ?
  Moja pierwsza obietnica – pan Paweł nie dostanie tych 3000 zł miesięcznie co mu jest obiecane prawdopodobnie. jesli państwo popierają mnei na wójta poprosze o wpis w komentarzach Tomasz Bury na wójta !

  0
  0
 31. Harley pisze:

  Następny cwaniak by chciał być wójtem

  0
  0
 32. niki pisze:

  Wyborcy!!!!! ….moze w pierwszej kolejnosci wybierzcie sobie radnych?!! ….ktorzy nie patrzac na dobro gminy(tylko wlasne) przepychaja wszystko co im kaza ….przyklad ktory byl opisany (nie pamietam gdzie) odnosnie zmniejszenia diet radnym za bylo tylko 2 na 15 ,,,,czy to o czyms nie swiadczy po co tam ida?!!

  0
  0
 33. Mirosław pisze:

  Pani Wójt Najlepsza.!!!
  Cała moja rodzina będzie na nią głosować

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *