zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Skromne nagrody urzędników
15 stycznia 2021 r. | 12:08
11

Z uwagi na brak środków finansowych, Wójt Mariusz Rembak bardzo oszczędnie gospodarował wydatkami na nagrody dla pracowników w 2020 roku. Nagrody otrzymało tylko czworo pracowników na łączną kwotę 2736,72 zł netto.

Najwięcej otrzymała Cecylia Lampa - 1410,48 zł. Ponadto, jeden anonimowy pracownik otrzymał 705,23 zł nagrody i dwie osoby na stanowiskach pomocniczych odpowiednio 409,44 zł i 211,57 zł.

Brawa za oszczędność.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Skromne nagrody urzędników”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Szkoda bo nie ma nazwisk. Pewnie jak zwykle rodzina dostała.

  17
  2
 2. pracownik pisze:

  skończcie wyłudzać od pracowników po 10 złotych na tego gościa! Postawić puszkę w sekretariacie kto bedzie chciał ten da

  9
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   To jest prowadzona jakas “zbiórka na tego goscie”? A czy ta zbiórka jest zgłoszona i zarejestrowana? Z każdej zbiorki trzeba się rozliczać skladajac odpowiednie dokumenty, sprawozdania. Jak pracującemu emerytowi brakuje to może niech tak nie szasta, nie trzeba będzie zbierac po dychu

   9
   3
 3. Sąsiad pisze:

  Ciotce Celinie musiał dać nagrodę ,bo syn wykańcza dom ,to kto pomoże jak nie mama.

  13
  1
 4. Obiektywny pisze:

  Czyli dostali p.P. prawa ręka szefa ,p. M. od gier i pani I .była sąsiadka i koleżanka żony szefa. Jak się mylę to przepraszam.

  8
  0
 5. mieszkaniec pisze:

  Jak oszczędność to konsekwentnie nikt nie powinien dostać, na pewno pracownicy zrozumieliby to w roku pandemii a co to za nagroda 211,57 zł netto? ta osoba która otrzymala taka nagrode roczną chyba czuje się bardziej urażona niż wyróżniona.

  7
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Chyba ze to taka kreatywna ksiegowosc mieszkancu. Może nie nazywają się nagrody nagrodami a jakimiś innymi świadczeniam;)

   10
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *