słabe opady deszczu
14°
13°
sobota
Sesja ws. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
27 lutego 2018 r. | 11:28
11

W czwartek 1 marca w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Niegowie odbędzie się XXXVIII sesja Rady Gminy Niegowa, podczas której radni będą podejmować uchwały w sprawie Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy Niegowa.

Informację o sesji znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI11 odpowiedzi na “Sesja ws. Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego”

 1. Wiesio pisze:

  Witam serdecznie wszystkich radnych, panowie proszę was o głosowanie by te wszystkie dzialki które skladalismy wnioski i co niektóre mają być odleszone od rolnione by to przeszło, każdy z nas z was ma rodzine, dzieci by one mogły godnie postawić dom, założyć gospodarstwo itd .Pomyście o tym bo bedziecie tego żałować a my wam tego nie zapomnimy bedziemy pamiętać kto siedzi przy tym stole na dzień dziejszy bedziemy głośno mówić ja osobiscie bede komentował a co nie którym plunąć w oczy pojednajcie się w tym głosowaniu i chodźcie z Głową do góry a nie pujdziesz z wnuczkiem a ktoś Cię opoluje to nie tak nie długo wybory my to obserwujemy jeszcze raz proszę was o pozytywne głosy.Dziękuję.

  0
  0
 2. Obserwator pisze:

  Tylko za wszystko ,łącznie z infrastrukturą,zapłaci gmina a to są kolejne miliony .Czy wnioskodawca wie o tym?

  0
  0
 3. Obserwator pisze:

  Tylko za wszystko ,łącznie z infrastrukturą,zapłaci gmina a to są kolejne miliony .Czy wnioskodawca wie o tym?
  Dobrze się załatwia sprawy za innych pieniądze.

  0
  0
 4. Piotr pisze:

  Wiesio co według Ciebie znaczy pozytywne głosy

  0
  0
 5. Wiesio pisze:

  pozytywny głos to znaczy tak.

  0
  0
 6. Tubylec pisze:

  Filozofia Kalego: jeżeli Kali ukraść krowę – dobrze, jeżeli Kalemu ukradli – oj bardzo źle…
  Zaś w przypadku studium: jeżeli mnie dali – głosujcie za, jeżeli mnie nie dali – głosujcie przeciwko!
  Starając się patrzeć obiektywnie – rzuca się w oczy pewna… “kumulacja” prawie całości terenów usług w jednych rękach. Przecież nawet jakby wszyscy pozostali dostali te swoje “M” to ciągle chyba by to nie tłumaczyło takiej hojności, prawda?

  0
  0
 7. Jurajski_Miś pisze:

  CIEKAWOSTKA, urząd gminy Niegowa ma swoją stronę na biuletynie informacji publicznej, czyli BIPie (bo MUSI – takie przepisy). Poza tym prowadzi stronę niegowa.pl i profil na Facebooku. Wydawało by się, że pełna przejrzystość działania. Ale czy aby na pewno?
  Najważniejszy ostatnio temat – nowe studium. Odpowiedzi na uwagi do 2go wyłożenia pojawiły się chyba pod koniec stycznia 2018. Tylko… że nikt o tym nie wiedział! Zero informacji dla mieszkańców w tak ważnej sprawie.
  Odpowiedzi na uwagi zostały opublikowane DOPIERO 22 lutego 2018 – co ciekawe – uktyte jako załącznik do informacji o sesji, a nie jako samodzielna informacja (zatytułowane: ZAL_4_do_projektu_uchwaly-Studium)! Oczywiście opublikowane zostały na BIPie.
  Czy naprawdę nie dało się tego opublikować JAK NALEŻY wcześniej na tych wszystkich stronkach jakie gmina prowadzi? Niech mi ktoś wytłumaczy że tu nikt nic nie kręci…

  0
  0
 8. kali pisze:

  Brawo Panowie radni Za to że nie uwzględniono waszych wniosków o dopuszczenie pod zabudowę nie przegłosowaliście studium. Każdy z was myśli tylko o sobie, jak się dorwało do koryta to wszystko chce się załatwić. A co ze zwykłymi ludźmi?? Jakoś mało było wniosków odrzuconych od tych zwykłych, tylko w większości jacyś co kupili sobie jakieś pole i chcą teraz sobie zarobić na tym interesie i samych radnych i ich pociotków. BRAWO!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *