bezchmurnie
17°
12°
czwartek
fot. OSP Niegowa facebook
Są pieniądze na adaptację remizy dla OSP Niegowa
30 maja 2022 r. | 10:58
9

Wszystkie gminy w naszym powiecie, w tym gmina Niegowa, otrzymają środki w ramach Programu Inwestycji Strategicznych Rządowego Funduszu Polski Ład.

Pieniądze, które trafią do gminy Niegowa, zostaną przeznaczone na: 3 570 000 zł - adaptacja poprzez przebudowę i termomodernizację budynku na remizę strażacką dla potrzeb OSP Niegowa oraz budowa remizo-świetlicy w Łutowcu, 5 367 500 zł na budowę, przebudowę - modernizację wodociągu w Bliżycach, Sokolnikach i Trzebniowie oraz 900 000 zł na budowę oświetlenia oraz wymiana energochłonnych opraw oświetleniowych na oprawy LED.

Ponadto, Powiat Myszkowski pozyskał 8 000 000 zł na przebudowę drogi powiatowej Sokolniki - Zagórze.

PAWEŁ GĄSIORSKI9 odpowiedzi na “Są pieniądze na adaptację remizy dla OSP Niegowa”

 1. OSP SOKOLNIKI pisze:

  Najbardziej sponsorowana jednostka w gminie … Inni nie mają nawet 2000ZŁ na remont byle czego . Są równi i równiejsi . PRZESADA I ŻENADA!!!

  5
  7
  • Janusz pisze:

   Nie zesrajcie się XD

   4
   0
  • Powiat pisze:

   Jak skończycie robić sztuczne wyjazdy, naciągać gmine na niepotrzebne koszty to może i dla was się znajda pieniądze 🙂

   7
   2
  • Mieszkaniec Niegowy pisze:

   Najbardziej sponsorowana bo najwiecej robi. Jest najaktywniejsza i ma najlepiej wyszkolonych strażaków. Większość z członków OSP w Niegowie jest zatrudniona w służbach mundurowych, Państwowej Straż Pożarnej, Policji czy tez Wojsko. W ich działaniu zawsze widać pełen profesjonalizm i opanowanie, a nie to co w poniektórych jednostkach, które jak przyjadą na miejsce nie wiedza w co maja wsadzić ręce, a o byciu pod wpływem alkoholu nie będę wspominał. Skoro będą mieli nowa strażnice to powinnismy się cieszyć wszyscy, a nie siać nienawiść. Wstyd mi za taka postawę jak OSP sokolniki.

   6
   1
  • Mieszkaniec Sokolnik pisze:

   My som Sokolany! Nom sie to nalezy jak chopu baba!

   2
   1
 2. - pisze:

  Wystarczy spojrzeć na Wasze wyjazdy z zeszłego roku, dwa lata wstecz. Wymieniać dalej?

  5
  1
 3. Mirów pisze:

  A czy Niegowianie pamiętają akcję Waszej Jednostki w Mirowie kilka lat temu ,pijany komendant p C. po cywilu udawał ,że bierze udział w akcji ,było zdjęcie na tej stronie .

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *