słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Ruszyła świetlica dla dzieci i młodzieży w Niegowie
07 lipca 2021 r. | 11:33
3

W czwartek rozpoczyna działalność Świetlica dla dzieci i młodzieży umiejscowiona w budynku Klubu Jura w Niegowie. Wśród wielu propozycji będą zajęcia związane ze sztuką, sportem, rekreacją, poszerzaniem wiedzy, a zwłaszcza gry i zabawy.

Zajęcia odbywać się będą w każdy czwartek i piątek w godz. 10:00 - 16:00.3 odpowiedzi na “Ruszyła świetlica dla dzieci i młodzieży w Niegowie”

 1. Rudy pisze:

  Świetlica dzialala bardzo dobrze za czasów p. Mazur niestety wójt Rembak niby ja najpierw przeniósł a potem zlikwidował. Ni cóż wybory czas zacząć!!!! Ciekawe kto ja będzie prowadził????

  4
  1
  • Czytelnik pisze:

   A skąd wiesz, że świetlica teraz nie działa lepiej niż wcześniej ?? Byłeś tam ?? Raczej nie. Więc nie wypowiadaj się o czymś czego nie wiesz.

   2
   3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Na porównania kiedy świetlica działała lepiej jest za wcześnie ale już kto i co konkretnie oferuje powinniśmy wiedzieć teraz. Oby to były odpowiedzialne osoby, które umieją zorganizować zajęcia dla odpowiednich grup wiekowych a nie eksperymenty na żywym organizmie. Pożyjemy zobaczymy jak to będzie

  4
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *