zachmurzenie duże
-5°
-6°
środa
RIO pozytywnie o tegorocznej dziurze budżetowej gminy Niegowa. W kasie zabraknie 4,7 mln zł
06 lutego 2023 r. | 12:35
4

Regionalna Izba Obrachunkowa w Katowicach wydała pozytywną opinię o możliwości sfinansowania deficytu przyjętego w uchwale budżetowej na 2023 rok Gminy Niegowa.

A chodzi o sfinansowaniem tegorocznej dziury budżetowej w wysokości 4 722 417 zł.

Co ciekawe, dziura ta ma zostać sfinansowana wolnymi i niewykorzystanymi środkami, bez kredytów.

Z opinią można zapoznać się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKI4 odpowiedzi na “RIO pozytywnie o tegorocznej dziurze budżetowej gminy Niegowa. W kasie zabraknie 4,7 mln zł”

 1. Mieszkaniec pisze:

  I tak to się kręci, zmiana włodarza nieunikniona… teraz byle zastąpił ktoś mlody energiczny z werwą a nie cały czas te same twarze od 10 lat…

  2
  1
 2. Blizyce pisze:

  Powinien ktoś mlody się też przebić, jest mlody Radny z Gorzkowa Danie piedo i widać że mu się chce, tu coś przy remizie, wodociągi, akcję charytatywne robi. takich jak on nam potrzeba

  4
  2
 3. Dziewczyna z Niegowy pisze:

  Dzień dobry,
  Pan Gospodarz Gminy jest bardzo pracowity stara sie, tak bardzo, że cały czas coś remontuje oraz naprawia. Pomaga mieszkańcą, obdarza ludzi dotacjami, wysłuchuje ich problemów oraz wspiera…Uważam że jest dobrym Wójtem..Notabene to jest jakiś paradox że wszyscy patrzą na jego błedy a nie dostrzegają pozytywnych cech pracy Pana Rembaka..Uważam że jest dobrym gospodarzem,posiada doświadczenia na różnych płaszczyznach swojej ścieżki zawodowej i zawsze obsługuje ludzi z należytym szacunkiem na który każdy człowiek zasługuje..
  Pozdrawiam.

  0
  3
 4. Dorotka z Niegowy pisze:

  Dzień dobry,
  Pan Gospodarz Gminy jest bardzo pracowity stara sie, tak bardzo, że cały czas coś remontuje oraz naprawia. Pomaga mieszkańcą, obdarza ludzi dotacjami, wysłuchuje ich problemów oraz wspiera…Uważam że jest dobrym Wójtem..Notabene to jest jakiś paradox, że wszyscy patrzą na jego błedy, a nie dostrzegają pozytywnych cech pracy Pana Rembaka.. Niektórzy uważaja że Ktoś inny bedzie lepszy..To jest trudna i odpowiedzialna praca poprowadzić swoją Gminę tam gdzie sie chce a do tego być reprezentatnem przed Urzęd Wojewodzkim.Pan Rębak potrzebuje wsparcia a potem konstruktywnej krytyki i wiecej docenienia od strony mieszkańców..Pomimo wszystko uważam, że jest dobrym gospodarzem, posiada doświadczenia na różnych płaszczyznach swojej ścieżki zawodowej i zawsze obsługuje ludzi z należytym szacunkiem na który każdy człowiek zasługuje..
  Pozdrawiam.

  2
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *