zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Rekordowe zadłużenie gminy Niegowa
19 stycznia 2018 r. | 16:08
10

Blisko 7 mln zł wynosiło zadłużenie gminy na koniec września 2017 roku. Teraz ten stan jest znacznie wyższy. Do 6 916 979,77 zł zadłużenia należy bowiem doliczyć 270 000,00 zł kredytu, jaki Wójt Dorota Hajto-Mazur zaciągnęła w grudniu 2017 roku.

Do tego dojdzie jeszcze 1 802 874 zł deficytu budżetowego w 2018 roku, który zostanie pokryty pożyczką w wysokości 195 396 zł oraz kredytem w wysokości 1 607 478 zł. Należy doliczyć ok. 180 tys. zł odsetek od zaciągniętych kredytów.

Jeżeli nic się nie zmieni, na koniec kadencji Hajto-Mazur gmina będzie zadłużona na kwotę 9 mln zł.

Poniżej informacja z gminy w tym zakresie.

PAWEŁ GĄSIORSKI10 odpowiedzi na “Rekordowe zadłużenie gminy Niegowa”

 1. Wyborca pisze:

  dlatego to koniec dla tej pani

  0
  0
 2. Jarek Kowalski pisze:

  MASAKRA!

  0
  0
 3. Pawwweł pisze:

  Dla mnie to jasne dlaczego i po co to wszystko jest robione. Największe korzyści ma mąż.

  0
  0
  • Jarek Kowalski pisze:

   Nie tylko mąż…

   0
   0
  • Wkurzony Rychu pisze:

   Super wiadomosc Pawwweł. Wiesz o korzysciach meza Wojt plynace z gminy to karalne. Musisz sie tom wiedza z nami podzielic albo donieść. Zgodnie z treścią przepisu art. 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, każdy dowiedziawszy się o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu ma społeczny obowiązek zawiadomić o tym prokuratora lub policję.
   My to leb mieli, Gmina jak pod sklepy sprzedawala dzialki to Mirek byl Wojtem i nie mogl sobie kupic, to sprzedal to szfagrowi Trepce i teraz ma to dla siebie. Tylko mie szlak trafia jak zrobili parkink za gmina. My specjalnie pod sklepy sprzedali zeby ludzie nie chodzili do gminy i nie mieli gdzie samochodu postawic , a ona teraz kupiła dzalki i parkink znowu zrobila. Dojdziemy znowu do wladzy to sie sprzeda swojemu.

   0
   0
   • Zaciekawiony pisze:

    Wkurzony Rychu widzę, że dobrze znasz realia polityki gminnej od wielu lat i się z nami dzielisz tymi informacjami. W taki prześmiewczy sposób. Tylko zastanawia mnie dlaczego jesteś takim tchórzem, że aż musisz ukrywać się pod pseudonimem? Skoro masz tyle odwagi żeby wyciągać brudy. Ten artykuł prawny który napisałeś powyżej, też odnosi się do Ciebie skoro wiesz to poinformuj odpowiednie władze, a nie błaznuj.

    0
    0
 4. Wkurzony Rychu pisze:

  Ale jak to??? To za jej zadow zadluzenie nie wzroslo??? Tyle długu to bylo jak została Wojtem. Trza stym skonczyc bo banki padna i gdzie ludzie beda miec robote ???

  0
  0
 5. Zyga pisze:

  Wkurzony ruchu zaczynasz ujadać Nie podoba ci się ten tak zrobił tamten tak Czy szanowny radny już zaczął robić kampanię wyborczą tatusiowi który pewnie z psl-u będzie startowal niedługo pewnie pan będzie pisał że tatuś z gruzów obudował całą gminę. A na przyszłość proszę pisać o sobie o swoich dokonaniach

  0
  0
 6. Podniecony Rychu pisze:

  Ale podniecony jestem. Typowanie ciag dalszy. Nietrafiony, ktos na piwko po pracy?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *