słabe opady śniegu
-5°
-5°
niedziela
Radny Ryszard J. skazany za jazdę po alkoholu. Miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!
26 listopada 2021 r. | 11:50
6

Sąd Rejonowy w Myszkowie uznał radnego gminy Niegowa, Ryszarda J. za winnego popełnienia przestępstwa z art 178a par. 1 kk i wymierzył mu karę grzywny w ilości 200 stawek dziennych po 15 zł stawka, orzekł zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych na okres 4 lat z wyjątkiem kategorii T, na poczet orzeczonego zakazu zaliczył okres zatrzymania prawa jazdy, zasądził świadczenie pieniężne w kwocie 5.000 zł na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej oraz obciążył oskarżonego kosztami postępowania w kwocie 380 zł.

Radny Ryszard J. 31 października 2020 roku na drodze w Tomiszowicach kierował samochodem osobowym marki VW Passat pod wpływem alkoholu. Radny został zatrzymany przez Policję. Badanie alkomatem wykazało u Ryszarda J. prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Wyrok nie jest prawomocny

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Radny Ryszard J. skazany za jazdę po alkoholu. Miał blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!”

 1. Awy pisze:

  On powinien złożyć mandat

  25
  3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Rysiek na wojta

  5
  0
 3. Ginia pisze:

  Tu jest Polska, tu się pije. Rychu po kielichu mądrzej mówi niż pOSIOŁ. Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki. Chłop włączył TVP to musiał napić się. Inni chleją po krzakach z Żakiem i jest gicior.

  10
  1
 4. Wsiur pisze:

  PDW Rysiek, stop konfidentom

  2
  0
 5. MIESZCZUCH pisze:

  PROSTACTWO. NIECH WAM PLOTY ROZWALA. NIE DAJ BOZE LUDZI NA POBOCZU. TAKA WIES.BEDZIE DO SMIECHU ???????

  4
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *