zachmurzenie duże
-5°
-8°
niedziela
fot. Polsat News
Punkcie Zabiegowym w Sokolnikach będą szczepić przeciw COVID-19
06 stycznia 2021 r. | 11:47
15

Na przełomie stycznia i lutego 2021 roku w Punkcie Zabiegowym w Sokolnikach będą podawane pierwsze szczepionki przeciw COVID-19.

Jest to jedyna jednostka na terenie gminy Niegowa, która znalazła się na mapie punktów szczepień przeciw COVID-19 opublikowanej przez Ministerstwo Zdrowia.

Szczepienie wszystkich mieszkańców nastąpi dopiero po 15 stycznia 2021 roku. Na szczepienie należy zapisać się za pośrednictwem infolinii pod nr telefonu 989. Każdy pacjent otrzyma e-skierowanie i zgodnie z wiekiem (grupą ryzyka) nastąpi indywidualne umawianie się na szczepienia.

Przypominam, że szczepionki są dla wszystkich mieszkańców dobrowolne i przede wszystkim bezpłatne.

PAWEŁ GĄSIORSKI15 odpowiedzi na “Punkcie Zabiegowym w Sokolnikach będą szczepić przeciw COVID-19”

 1. Postaszowianin pisze:

  A w Niegowie też będzie punkt szczepień?

  2
  3
 2. Kolo pisze:

  Beznadziejna decyzja. Czy przychodnia w Niegowie nie zglosila sie czy nie ma warunkow do szczepień???

  2
  3
 3. Obserwator pisze:

  Przychodnia wSokolnikach jest jednostką Niegowy . Gdzie zgłosił dyr.ZOZ Niegowa ,tam będą szczepienia ,mógł zamiast Sokolnik zgłosić Niegowę lub Ludwinów i tam byłyby szczepienia . Koszula bliższa ciału ,dyr. mieszka w Bliżycach parafia Sokolniki .Wójt pochodzi z Bliżyc ,to czego się spodziewaliście?
  Ciekawe jak dojadą mieszkańcy Gorzkowów ,Ludwinowa czy Trzebniowa na szczepienia?

  8
  6
 4. Mieszkaniec Ludwinowa pisze:

  Już ,jak dobrze pamiętam,ktoś pisał ,że Rembak jest kuzynem dyr.ZOZ w Niegowie Stokowackiego ,to czego można więcej oczekiwać?

  5
  4
 5. Mieszkaniec pisze:

  PRZENIESCIE GMINE DO BLIZYC. BEDZIE JAK PRZYSTALO NA KROLEWSKA WIES.

  8
  1
 6. Mieszkaniec Ludwinowa pisze:

  A jaka jest różnica ,czy się było służbą dziedzica czy czy ludzi zarządzających w imieniu króla .Poniżenia takie same.

  2
  1
 7. Postaszowianin pisze:

  Czy ktoś z Państwa zna jakieś opinie na temat nowego dyrektora SP ZOZ Niegowa? Słyszałem kilka negatywnych opinii i z własnego doświadczenia wiem, że gość to całkowite nieporozumienie.

  2
  1
 8. Mieszkaniec Ludwinowa pisze:

  W dzisiejszych czasach dyrektorem zostaje się tylko z układów ,podobnie jest w szkolnictwie a nasza gmina jest tego wzorem .

  3
  2
 9. Mieszkaniec pisze:

  jaki dyrektor? W konkursie na dyrektora Zozu w Niegowie nie została zlozona żadna oferta. Się pytam jaki dyrektor?! Znowu prywate cisnie ten gość co się mieni być wójtem?

  3
  2
 10. Niegowianin pisze:

  Ciekawym jest to ,że wszędzie w miejscowości ,która jest siedzibą gminy ,wyznaczono punkty szczepień na Covid a w Naszej gminie jest jak zawsze czyli inaczej -płakać czy się śmiać!

  2
  0
 11. Obserwator pisze:

  Niegowianin dziwisz się dlaczego w Sokolnikach ? Sokolniki są najbardziej oddalone od pozostałych miejscowości ,trzeba mieszkańców tam dowieżć za gminne pieniądze .Jak przejeżdżałeś przez Niegowę przed wyborami to widziałeś ,że na Stokrotce ,budynek własność właściciela Jura Bus, na całej ścianie był baner Rembaka .Bez powodu tam nie wisiał ,teraz trzeba się oddżwięczyć .Gdyby szczepienia odbywały się w Niegowie ,to mieszkańcy gminy mieli by w miarę równy i dobry dojazd.

  3
  2
 12. ZOZ pisze:

  Czytając te wszystkie Wasze wypowiedzi to płakać mi się chce. A czy ktoś raczył się dowiedzieć jakie warunki trzeba spełnić żeby otworzyć punkt szczepień ?? Chyba raczej nie. Więc proponuję zapoznać się ze szczegółami i dopiero później pisać głupoty i snuć teorie spiskowe.

  4
  2
 13. Obserwator pisze:

  A czy dyr. ZOZ-u wie jakie warunki trzeba spełnić ,żeby zostać dyrektorem ZOZ-u ,poza znajomościami i rodziną?

  4
  2
 14. Radny pisze:

  Skoro SP ZOZ jest jednostką organizacyjną gminy ,to dlaczego nie zakupiono urządzeń [chłodni] do przechowywania szczepionek do przynajmniej dwóch Ośrodków ? Myślę że szczepić potrafi każda pielęgniarka .

  1
  1
 15. Pracownik pisze:

  To może ZOZ odpowie dlaczego szczepienia odbywają się nawet w salach gimnastycznych?

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *