zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Ogromna nagroda dla dyrektorki biblioteki
26 marca 2021 r. | 12:08
6

Wójt Gminy Niegowa nagrodził w 2020 roku tylko jednego kierownika jednostki organizacyjnej w gminie. Nagrodę w wysokości 10 835,27 zł netto otrzymała Małgorzata Gocył, była dyrektor biblioteki w Niegowie.

Szczegóły znajdują się w informacji poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI6 odpowiedzi na “Ogromna nagroda dla dyrektorki biblioteki”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Odejście na emeryturę na prośbę szefa musi kosztować .

  7
  0
 2. Niewiarygodne pisze:

  To już się staje zdecydowanie niesmaczne, prywatny dwór a nie instytucja, która w swej naturze powinna być pomocna mieszkańcom. A co mają szarzy mieszkańcy gminy. Coraz większe daniny, kary i kontrole. To jest nie do uwierzenia.

  7
  0
 3. Mieszkaniec pisze:

  Dobre, nagroda emerytalna. Kto bogatemu zabroni. Jak gmina ma to rozdaje. A co ma zrobić członek drużyny gminnej, który nie należy do dworu, żeby otrzymać taka nagrodę?

  6
  0
 4. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  To jest to samo co z fotowoltaiką ,jak przejeżdżasz przez gminę to widzisz ,gdzie mieszka palicjant ,ktoś kto grał w piłkę z włodarzem ,ktoś kto na niego głosował lub ktoś z rodziny -tam są zamontowane urządzenia fotowoltaiczne dofinansowane z Naszych podatków .

  9
  1
 5. Moczydło pisze:

  U nas w rodzinie szefa kampanii wyborczej Wójta p. J . w całej rodzinie już mają założoną fotowoltaikę ,a słyszałem ,że jakimś sposobem ,z środków gminnych, nawet poza terenem gminy założono fotowoltaikę .

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *