zachmurzenie umiarkowane
10°
poniedziałek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy
04 września 2022 r. | 07:00
6

556 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Jan Beza, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy”

 1. Boss pisze:

  Ale za to garnitur i zegarek najlepszy 😀

  5
  0
 2. Ziutek pisze:

  Poczytajcie Demokratyczną komu umarzał podatki i jakie kwoty .

  4
  1
 3. Moczydlo pisze:

  Na wsi mówią że umozył jakiejś biednej, bardzo potrzebującej rodzinie. Ma chłopak gest, trzeba go w następnych wyborach docenić. A gdzie ta Demokratyczna jest ?

  4
  0
 4. Caritas pisze:

  To naprawde taka ciezka sytuacja ze na opal ja wzieli? Czemu nie ma na www i w internecie komu może zrobimy jakas zbiórkę albo jakoś wspólnie pomożemy im przetrwac ten czas ale my tez nie wiemy o tym że jak ktoś jest w potrzebie to nasz Wuj umorzy podatek. Przeciez tyle ludzi ma ciezko a nie tylko jedna rodzina.

  3
  0
 5. Ziutek pisze:

  W internecie jest pod hasłem “Demokratyczna gazeta ” .

  2
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.