zachmurzenie duże
26°
25°
piątek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
05 czerwca 2022 r. | 09:05
7

508 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepsza okazała się Zofia Kasznia, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Niegowa pisze:

  Głosowałem na tego pana całą rodziną w wyborach na wójta. Z jego obiecanek została tylko buta, pogarda i trzepanie kasy bo przecież sam sobie wystosował wniosek o podwyżke, a potem podnoszenie za smieci, podatki itp…Miało być inaczej młody , wykształcony a to koryciarz!!! Wyprzedaje co się da z majatku gminy, zatrudnił wszystkich pociotków których sie dało nawet teściową emerytkę, a których nie to jeździ po innych gminach i prosi o przyjęcie do pracy. Już się z Niego śmieją we Włodowicach i Żarkach. Mam nadzieje że ma resztki honoru i juz nie wystartuje, bo w Niegowie i wśród znajomych jest spalony. Noszą się z głowami do góry z małżonką że kiedyś zaliczą glebę. Trochę pokory bo żyjecie z ludzi. Facet co im robił garderobę a raczej żonie wójta to się śmiał ze prezydentowa chyba nie ma tyle ciuchów i butów! Ale jak to pisowcy mówią nam się to należy i to jest przykre…..

  8
  1
 2. Mirów pisze:

  Popieram Twoją opinię ‘ Niegowa” wszystko się zgadza ,poza wykształceniem ,którego nie posiada poza czymś tam w czasie pracy w policji.

  6
  0
 3. Zainteresowany pisze:

  To jest nie ten Mariusz który startował na wójta. Przestał ludziom patrzeć w oczy czyżby ze wstydu czy ma taka pogardę do ludzi. Ludzie mieli oczekiwania bo młody bo fajne pomysły miał.. Ale podwyżka dla siebie na maxa i radnym to jak na nasza biedną gminę to wielka przesada. Sąsiadujące gminy takie jak Janów, Lelów wstrzymały się z podwyżkami które PIS wymyślił i dał widełki od do ale nasi musza się nażreć bo może już nie być okazj.i To nie jego prywatny folwark!!!

  5
  0
 4. Kolega pisze:

  Kto Policjantowi zabroni ! Po wyborach to poca….a w d… wójta.

  4
  1
 5. Racjonalny pisze:

  A wojt to z pisu ?,nie wiedzialem.A kiedy go przyjeli ,bo jego rodzina raczej krytycznie o
  tejformacji sie wypowiadali w wyborach.?

  1
  1
 6. Kolega pisze:

  Przed wyborami był u Trepki o poparcie PIS-u i je uzyskał .A obecnie się odwdzięcza .

  2
  0
 7. Racjonalny pisze:

  A,rozumiem, nie wiedzialem.A jak sie odwdziecza ?

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *