zachmurzenie duże
-3°
-4°
wtorek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
09 lutego 2020 r. | 10:31
18

395 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Józef Gromada, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.18 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Obywatel pisze:

  W końcu ludzie się poznali jakiego wybrali sobie gospodarza. Porażka na całej linii.

  11
  4
  • Mieszkaniec pisze:

   Chyba wszyscy cenimy ludzi którzy dotrzymują obietnic. Pamiętam jak pan mówił na spotkaniach i miał pan na ulotce na pierwszej stronie uchwalenie planu zagospodarowania przestrzennego nadające nowe tereny pod zabudowę dla gminy . My młodzi mieszkańcy czekaliśmy , minął rok i nic ; mija powoli drugi rok pana urzędowania i dalej nic brak podjęcia kroku z pana strony do uchwalenia nowych terenów nie pozwala nam do podjęcia działań w celu budowy własnego mieszkania i blokuje inne możliwości rozwoju gminy. Miało być to priorytetem pana po objęciu stanowisko wójta ale widać spełzło na niczym (czyli kiełbasa wyborcza) A my musimy szukać miejsca w innych gminach.

   18
   2
 2. Mieszkaniec pisze:

  Janek góra ☺

  6
  3
  • Azor pisze:

   Zaprawdę powiadam wam: ostatni będą pierwszymi. To się więcej nie powtórzy gdyż w gminie i jednostkach podległych jest dużo komputerów podłączonych do sieci.

   4
   2
 3. Mieszkaniec Trzebniowa pisze:

  Uczniowie śp. Milewskiego “piłkarze z bożej łaski” oraz tow. Madeja ,jeden najgorszy drugi najlepszy.Brawo !

  12
  5
 4. Michal J. pisze:

  Witam. Sporadycznie czytam na tej ,,dziwnej’ stronie posty i nie rozumiem dlaczego sie pod nimi nie podpisujecie…..??????Rozumiem brak aprobaty dla decyzji naszego włodarza,też mnie one dziwia w duzej mierze.
  Swiadczą one o braku doswiadczenia w zarzadzaniu aktywami publicznymi,ale to przede wszystkim wina doswiadczonych radnych,którzy to nie potrafią w sposób zdecydowany pokazac, kto tutaj jest ciałem wykonawczym a kto uchwałodawczym…..-dziwne zachowania,.Życzę na przyszłosc większego zaangażowania w czytaniu ze zrozumieniem proponowanych uchwał i decyzii finansowych-SZANOWNI RADNI.. Pomożcie naszemu włodazowi w podejmowaniu decyzii w kierunku naszego WSPÓLNEGO interesu społecznego.Z wyrazami szacunku dla DECYDENTOW naszej gminy.M.J.

  5
  13
 5. Mieszkaniec Moczydła pisze:

  Michał bardzo dobrze Ciebie rozumiem ,grałeś z Rembakiem w piłkę ,Twój ojciec był jego pełnomocnikiem przy wyborach ,obiecał Wam przekształcić tereny pod piaskownie w kierunku wałów ,ale do tego droga jeszcze daleka.

  8
  3
  • Magdalena M N pisze:

   Michal J piszesz że nie rozumiesz dlaczego pod wpisami nikt się nie podpisuję a czy Michal J to nie to samo co Magdalena MN. Dziwisz się że inni się nie podpisują a sam piszesz tylko inicjały .Podpisz się z imienia i nazwiska to będziemy coś więcej wiedzieć jak zarządzasz własnymi aktywami ,jak przewidujesz ,jak czytasz ze zrozumieniem przecież nie jednemu psu Burek na imię.

   12
   1
   • Obywatel pisze:

    Pracownik UG wziął byś się do roboty nierobie. Za leżenie dostajesz wypłatę. Stawiam że jesteś po podstawówce i gdyby nie znajomośći to łopata wita.

    0
    0
 6. Michal.J. pisze:

  To raczej kosmiczna pomylka prosze pana….Moje inicjaly sa rzeczywiste.Zawsze podpisuje sie pod tym co pisze.W przeciwienstwie do tutaj bywajacych .I napewno wiem co pisze, imiona takie same ,ale nazwiska rozne.Wiem o kim pan mysli ,ale mowimy o czym innym, o odpowiedzialnosci za decyzje podejmowane przez ludzi ,ktorzy maja mandat zaufania publicznego i powinni glosowac zgodnie z sumiemniem,interesem publicznym i prolongatywami do ktorych spelnienia sa powołani.Szkoda ,ze w tej radzie jest tych ludzi tak niewielu.Ale jak to zazwyczaj bywa pod naciskiem społecznym przypomną sobie w czyim interesie tam głosują.Bardzo łatwo i wygodnie jest obarczac winą tylko jedna osobe..Prosze tego nie odbierac jako obrona Pana Wójta,tylko stan rzeczywisty.Ma pan swojego radnego i jakie wnioski ?????????Pozdrawiam,.

  4
  8
 7. Mieszkaniec Moczydła pisze:

  Jeżeli pomyłka to przepraszam ,myślałem ,że to mój krajan.

  3
  0
 8. Michal.J. pisze:

  Nic sie nie dzieje.nie czuje sie szczegolnie dotkniety…:)Zawsze mozna wymienic poglady ,ale znajac temat i bez obrazania innych ,albo pomawiania.A super by bylo ,zeby poslugiwac sie wiedza a nie domyslami.Dlatego proponuje podpisywac sie pod tekstem..)))) i wtedy oddzielimy doroslych od dziecinady..:):) ale to raczej maloprawdopodobne. Latwiej obrzuca sie blotem innych jako incognito…:)Pozdrawiam.Michal J.

  4
  9
 9. Pracownik UG pisze:

  Na 100% Michał J. z Tomiszowic .

  3
  0
 10. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Pracowniku UG co z fotowoltaiką?

  4
  1
 11. Pracownik UG pisze:

  Jak zapłacisz to będziesz miał fotowoltaikę a jak nie to kup sobie wiatrak , na odpuście ,będziesz miał odnawialne żródło energii.

  4
  0
  • Obywatel pisze:

   Pracownik UG wziął byś się do roboty nierobie. Za leżenie dostajesz wypłatę. Stawiam że jesteś po podstawówce i gdyby nie znajomośći to łopata wita.

   1
   1
 12. OBSERWATOR. pisze:

  Ale BEZRADNE sie oburzyly ,ze glosowac nie umieją,a tylko krytykowac.Bylo wybrac pana M….a ,znowu otworzylby fundacje i dalej wiadomo co by sie dzialo.

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *