bezchmurnie
13°
niedziela
fot. Tomasz Kucharski fb
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy
04 kwietnia 2021 r. | 11:18
1

554 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Jan Beza, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy”

  1. Sokolanin pisze:

    Ciekawe ,czy ktoś sprawdzi kto został zaszczepiony i jaką szczepionką w ZOZ kierowanym przez wuja Włodarza ,bo głosy z terenu są różne ,czasem bulwersujące.

    3
    2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *