zachmurzenie duże
12°
12°
sobota
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy
03 stycznia 2021 r. | 12:20
3

683 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Artur Sokół, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy”

 1. Mieszkaniec Tomiszowic pisze:

  A udawał , że będzie pracował z młodzieżą , nawet poprosił przed wyborami prezesa klubu żeby ustąpił ,bo nie miał kontaktu z mieszkańcami i co ? DNO .

  12
  0
  • Mieszkaniec pisze:

   Ten gość to były podopieczny prezesa od wszystkiego Milewskiego. Wiesc niesie ze nikt nie da tyle ile prezes może obiecać. Czego się wiec po nim spodziewać. Pamietajcie, każdego można zbajerować tylko raz

   9
   1
 2. Obserwator pisze:

  Ale widzisz Mieszkańcu ,Prezes wychował sobie następców .komuna w Niegowie, pod różnymi postaciami, nie zaginie .

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *