zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
06 grudnia 2020 r. | 09:55
2

639 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Artur Sokół, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Obserwator pisze:

  A przecież w ustawianiu swoich jest najlepszy ,to czego Ci ludziska chcą .

  9
  2
 2. Wyborcy pisze:

  To jest moja porażka. Myślałem ze tym razem bedzie inaczej. Mlody ładnie sie prezentuje i mówi. A tu tylko ustawianie swoich przy korytach. Tak jeszcze nie bylo. Motyl ustawil cala rodzine Szczepanczyka a i tak go wykiwali. Mazurowa miala jedynie jaja i nikogo po znajomości nawet Caconia ktory pomagal jej a i tak byla zła. Rembak przechodzi samego siebie zeby chociaz to byly lompetentne osoby ale widocznie liczy sie tylko kombinacja jak tu swoich przyjąć.

  5
  3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *