zachmurzenie umiarkowane
19°
18°
poniedziałek
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
11 października 2020 r. | 12:36
6

658 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Artur Sokół, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Polityk pisze:

  Witam.To głosowanie to dno.Artur Sokół to najgorszy z możliwych radnych w gminie bądź powiecie.Nic nie zrobił dla wsi,tylko szkodzi rozwoju wsi.Zero zaangażowania dla mieszkańców.Pobiera za to dość wysokie pieniądze za siedzenie na stołku przez 3 kadencje .Gdyby ludzie głosowali w prawdziwych wyborach nigdy by nie został radnym, głosuje tylko jego rodzina oraz zameldowani członkowie rodziny radnego przed wyborami,to takie niesprawiedliwe i fałszywe.Lepiej by w przyszłych wyborach jak ma trochę godności i honoru niech lepiej nie startuje bo to już przechodzi wszelkie granice przyzwoitości człowieka.Bardzo,fałszywy, nieodpowiedzialny i nie honorowy radny nie ma słów w słowniku by opisać tego radnego.To jest prawdziwa opinia na temat tego człowieka.Tak powinno się przeprowadzać ranking według opinii i komentarzy.

  12
  3
  • Wiesiek pisze:

   Witam.Zgadzam się z tym co pisze Polityk.Nie ma gorszego radnego w historii Mzurowa, Lepiej żeby nie startował w przyszłych wyborach bo będzie kolejny dramat przez 5 lat.Byle by nie on,znam kilka ludzi co by się nadawali do tej roli mają jakas ambicje i pomysły ale z rodzinnym głosowaniem się nie wygra chyba że ludzie z Mzurowa zaczną myśleć i powiedzą dość z tymi przekrętami jakie robi radny.

   9
   3
 2. Klasyk pisze:

  Drogi Wiesławie, albo i Polityku czy politruku, jak się bierzesz za pisanie postów seryjnych, to naucz się pisać poprawnie. Z Twoich nieporadnych tekstów, pisanych bez odstępów,
  , jednoznacznie wynika, że wyszły spod ręki jednego “mistrza”, który bawi się w hejtera, ale bardzo nieporadnie. Przechodząc do meritum Twojej wielkiej inkwizycji, gdy obrażasz kogoś personalnie na forum zdałoby się podać choć jeden merytoryczny argument, którego trudno się doszukać w obu komentarzach. Twoje oceny i opinie są tyle warte, co komentarze które piszesz. Każdy kto zna Artura Sokoła wie jakim jest człowiekiem i właśnie dlatego wygrywał w ostatnich kilku kadencjach. To najwyraźniej jest nie na rękę “politykom” budującym swój kapitał polityczny w tak perfidny sposób, po to tylko, aby w przyszłych wyborach mieć choć cień szansy na wygraną- w taki sposób to się nie uda.

  4
  3
  • Polityk pisze:

   Drogi Mieszkańcu jeżeli nie wiesz co się dzieje i co tkwi w tej miejscowości to lepiej nie komentuj.
   Może jesteś pseudo”radnym” i wypisujesz pochwały swoim kolegom. Opinia wśród mieszkańców jest całkiem inna niż sobie myślisz i są to negatywne opinię.Zero zainteresowania dla Kgw oraz za interesy wsi,przez jego osobę prawie OSP została rozwiązana i teraz trzeba zaczynać wszystko od nowa. Lepiej żeby się zrzekł tej funkcji jak najszybciej jak to możliwe.

   5
   4
   • Klasyk pisze:

    No i biedaku, zapomniałeś się przelogować, przecież pisałem do “Wieśka”, ale “uderz w stół …”. Z tych emocji nie przeczytałeś, lub nie zrozumiałeś tego co napisałem. Nie wiem gdzie widzisz jakąkolwiek pochwałę pod adresem Artura, którego nie przeczę znam i dlatego wiem co piszę. Napisałem tylko, może nie wprost dlatego mniej lotnym tłumaczę, że wyborcy zweryfikowali Artura dokonania a wbrew temu co piszesz Jego rodzina to na pewno nie jest 50% mieszkańców wioski. Poza tym, Ty Politykierze jesteś tego żywym przykładem, że nie cała rodzina na niego głosowała. Zajmij się już tą strażą, na pewno jak już się tam dobrze zagnieździsz mieszkańcy Mzurowa wreszcie odżyją, a jak zostaniesz radnym we Mzurowie już nikt nie będzie musiał pracować- i tu pasuje do Ciebie Twój pseudonim “Polityk”- nikt ci nie da tyle co polityk ci naobiecuje:)

    3
    4
 3. Mieszkaniec pisze:

  Obniżce diety do poziomu pokrycia kosztów dojazdu na komisję i sesje to zobaczymy czy bedzie tylu chetnych na stolki radnych

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *