zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!
30 sierpnia 2020 r. | 09:35
3

660 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Mariusz Dudek, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Wójt Mariusz Rembak najgorszy!”

 1. Mieszkanka Bliżyc pisze:

  Słyszałam ,że przyjmuje wnioski o solary od znajomych i rodziny i każe je wpisywać jako te ,które nie dostały dofinansowania wcześniej .Będą przyznawane bez losowania .

  6
  0
 2. Mieszkaniec gminy pisze:

  Znowu najgorszy….. coś musi być na rzeczy….Tak to jest jak widzi się tylko ulicę Szkolną, ciotków i pociotków nic poz tym.
  A mnie wydawało się, że jest wybrany dla całej gminy.

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *