zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
fot. UG Niegowa
Oceń radnego: Wójt Dorota Hajto-Mazur najlepsza!
24 grudnia 2017 r. | 18:59
1

803 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepsza okazała się Wójt Dorota Hajto-Mazur, najgorszym Józef Gromada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Wójt Dorota Hajto-Mazur najlepsza!”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Ja ich tam wszystkich nie znam ale z głosów co po społeczeństwie krążą Jeżeli ktoś sobie nie radzi to po co się tam pcha do rządzenia i działa na szkodę gminy lepiej niech się zajmie czym innym co mu lepiej wychodzi

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *