zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
Oceń radnego: Rembak najgorszy!
26 maja 2019 r. | 09:52
3

569 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Mariusz Dudek, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy!”

 1. NIEGOWIANIE pisze:

  a można by tak odwołać tego wojta

  9
  4
 2. Internet pisze:

  I za co utrzyma rodzinę ,miej człowieku trochę człowieczeństwa.

  7
  3
 3. Amigo pisze:

  I za co żona będzie się stroiła Jak go odwołacie. Przecież jej pensja to na waciki jej nie starcza. A tak musimy ja stroic z naszych portfeli .

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *