zachmurzenie umiarkowane
10°
poniedziałek
Oceń radnego: Rembak najgorszy!
26 maja 2019 r. | 09:52
3

569 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Mariusz Dudek, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.



3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy!”

 1. NIEGOWIANIE pisze:

  a można by tak odwołać tego wojta

  9
  4
 2. Internet pisze:

  I za co utrzyma rodzinę ,miej człowieku trochę człowieczeństwa.

  7
  3
 3. Amigo pisze:

  I za co żona będzie się stroiła Jak go odwołacie. Przecież jej pensja to na waciki jej nie starcza. A tak musimy ja stroic z naszych portfeli .

  5
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.