zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Rembak najgorszy
14 marca 2021 r. | 13:02
1

571 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Mateusz Nocuń, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Rembak najgorszy”

  1. Oceń radnego - zabawa czy farsa ? pisze:

    Widzę, że Pan Rembak nie ma dobrej prasy. Mimo uzyskanego lepszego wyniku (1,98) od radnych p. Halabowskiego (1,80) i p. Kitali (1,74) – znów jest najgorszy. A mówią, że liczby nie kłamią. … Czy Pan redaktor nie jest aby tendencyjny ? Sam ranking, określony jako zabawa, zaczyna być farsą. Może należałoby zmienić zasady tej zabawy – przykładowo każdy z radnych powinien w krótkich słowach przedstawiać swoje “zasługi” i inicjatywy podjęte dla gminy w danym tygodniu, Byłoby to bardziej obiektywne, a do tego przybliżałoby nam obywatelom i mieszkańcom gminy urzędową rzeczywistość.

    10
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *