zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Rembak najgorszy
21 lutego 2021 r. | 13:09
2

670 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Stanisław Morel, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy”

 1. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Panie Redaktorze , może będziemy głosowali na kompetencyjność urzędników ,jak Rodo częściowo ich broni , to może inicjałami . Ludzie będą mogli uzewnętrznić swój żal za to co ich spotkało w U.G.Niegowa.

  4
  1
 2. Postaszowianin pisze:

  To bardzo dobry pomysł. Chyba ocena pracy urzędników jest dla Nas ważna.

  3
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *