zachmurzenie umiarkowane
20°
20°
wtorek
fot. Tomasz Kucharski fb
Oceń radnego: Rembak najgorszy
22 listopada 2020 r. | 14:06
9

639 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Marian Wójcik, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.9 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy”

 1. Mieszkaniec Tomiszowic pisze:

  Wójcikowi się to należało ,nawet za tą krowę.

  2
  1
 2. Obserwator pisze:

  W Niegowie mają byłego policjanta , w Lelowie byłego księdza a gdzie wybiorą Panią lekkich obyczajów?

  5
  2
 3. Dąbrowiok pisze:

  chcieliście to macie było trzeba na krzyśka głosować……

  6
  6
 4. Blizycok pisze:

  Radni z Blizyc. Nie ubliżając wam Panowie jesteście ch** warci obydwoje. Dla wsi do tej pory nie zrobiliście nic dobrego wręcz przeciwnie. Jedyne co potraficie to oczernieniać wójta i nic poza tym. To przez was wójt nie może nic zrobić dla Gimny bo to wy jesteście jego główna przeszkodą. Jedyne co potraficie to napychac kieszenie kasą z Gminy. Zastanówcie się czy lepiej nie zrezygnować z waszych stanowisk… Żal mi was i tyle…

  4
  9
 5. Obserwator pisze:

  A czy coś wiadomo o dochodzeniu prokuratorskim w sprawie śmierci w kotłowni po zaczadzeniu?

  6
  1
 6. Pracownik pisze:

  Z tego co słyszałem próbowano zatrzeć sprawę ale chyba nie wyszło bo Nas przesłuchują.

  5
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   To z naszych podatków zrzucimy się na odszkodowanie dla rodziny. A za te zaniechania i szachrajstwa wartosc odszkodowania zwroci nam podatnikom dobrowolnie sam wojt. Jak się będzie miał lud chciał to podatnicy mu przykręcą śrubke;)

   2
   1
 7. Blizycok pisze:

  Radni z Bliżyc to DNO… Tyle mam do powiedzenia…

  3
  1
 8. NACZELNIK pisze:

  WITAM o co chodzi z tą krową

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *