zachmurzenie duże
26°
25°
piątek
fot. Tomasz Kucharski fb
Oceń radnego: Rembak najgorszy
23 sierpnia 2020 r. | 12:25
2

624 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Marian Wójcik, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.2 odpowiedzi na “Oceń radnego: Rembak najgorszy”

 1. Miki pisze:

  To kto go wybrał???
  Co głosowane to Rembak Najgorszy.
  ..
  Głos Ludu?
  Nie sądzę….

  3
  1
 2. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Wybrali bo chcieli zobaczyć kto to jest ,teraz się przekonali , jak zawsze po szkodzie .Polak przysłowie sobie takie kupi “Jak przed szkodą głupi ,tak po szkodzie głupi” .

  7
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *