zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Pilis najlepszy!
08 lipca 2018 r. | 14:09
3

1079 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorszy Andrzej Maligłówka.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Pilis najlepszy!”

 1. Zdzisław pisze:

  brawo dla Pana Mariana Panie Marianie może by Pan zastartował na Wójta Niegowa bo tutaj co się szykują kandytatury to same SZuje a potrzebna jest dobra zmiana

  5
  2
 2. Zuzanna Smaczna pisze:

  Ja w niedzielę byłam trzeźwa ale ty Zdzisław byłeś chyba nawiany Załóż sobie? nie pływaj w?

  16
  0
 3. Janek pisze:

  Haha a radny pan Andrzej

  9
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *