słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Mizgała najgorszy!
29 lipca 2018 r. | 17:00
17

1573 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Józef Gromada, najgorszy Stanisław Mizgała.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.17 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mizgała najgorszy!”

 1. Igrzy pisze:

  Szkoda go

  6
  8
 2. Mieszkaniec pisze:

  Już ten Mizgała bardziej by pasował na w-ce wojewodę niż ten młokos.

  10
  14
 3. Gminny pisze:

  Ludzie kierujcie sie rozsadkiem i czysta rzetelna ocena pozbawiona zawisci tego co człowiek zrobił i robi, zangazowaniem i zapałem. Oceniajcie uczciwie! Rozliczcie ktory z nich zrobił choc polowe tego co powyzszy radny.

  2
  4
 4. Obywatel45 pisze:

  Ilez razy ktos sciska Ci reke i gratuluje, chwali a za plecami robi czarny PR….

  0
  0
 5. Zenek pisze:

  Trepka nie ma takiego przełożenia jak ciocia jadzia

  7
  2
 6. wkurzeni mieszkańcy Sokolnik pisze:

  On dba tylko o swoje interesy cała rodzina jest powiązana z gminą trzeba z tym skończyć

  19
  9
  • Neutralny pisze:

   Kto jest powiazany z gmina? Prosze pisac konkrety!

   3
   0
  • Antonim pisze:

   Jeżeli cała rodzina powiązana jest już z gminą to po co Go zmieniać, jak już nie będzie miał kogo obsadzić. Zazdrość ludzka nie zna granic, ludzie ogarnijcie sie troche!!!!!!!

   8
   6
 7. Internet pisze:

  A gdzie pracuje jego rodzina?

  8
  1
 8. Anna Maria pisze:

  Mizgała na Radnego, duże TAK. Osoba konkretna, zdecydowana i wie czego chce. Uważam, ze nikt inny nie sprawdzi sie lepiej niż On, gdyż dobro gminy leży Mu na sercu,

  11
  10
 9. Mieszkaniec Tomiszowic pisze:

  Do ” Neutralnego” pytasz kto z rodziny Mizgały jest związany z gminą ,odpowiadam: żona ,synowa ,

  4
  1
  • Mieszkaniec pisze:

   Ależ on tego nigdy nie ukrywał, gdzie pracuje jego żona i synowa. Zapomniałeś dodać ze siostra przez wiele lat była związana z przedszkolem. Wielką aferę wykryłes mieszkancu Tomiszowic, Bawo Ty.

   4
   3
 10. Mieszkaniec Tomiszowic pisze:

  To Mieszkaniec uważasz ,że to jest naturalne jak załatwia się prace dla swojej rodziny a co mają powiedzieć pozostali mieszkańcy gminy nie będący radnymi? Najlepiej ubiegać się o mandat radnego żeby można było załatwić załatwić pracę rodzinie ? Ty Mieszkaniec chyba się nazywasz Mizgała.

  1
  2
 11. Mieszkaniec pisze:

  No niestety nie trafiłeś, nie jestem p. Mizgała, wyobraź sobie że od wielu lat obserwuję sytuację jaka jest w naszej Gminie.I tak sobie myślę że robi się coraz wieksza patologia w Urzędzie, ale to co jest teraz to myślę że gorzej to już być nie może. Choć kto wie nigdy nie mów nigdy. Po pierwsze to ze jego rodzina pracuje w szkole to nic nadzwyczajnego, zważywszy że od lat jest to praktykowane, że osoby będące blisko wójta, który obecnie urzeduje mają profity. Zaraz pewnie mi napiszesz ze tak nie powinno być bo powinna być jasność przejrzystość uczciwość i inne tego rodzaju frazesy które, aż w oczy kłuja z plakatów wyborczych. A jak już się dostaniecie na wymarzony stołek robicie dokładnie to samo, co poprzednicy. Czysta hipokryzja

  2
  0
 12. Mieszkaniec Moczydeł pisze:

  Do mieszkaniec, podaj przykład innego radnego obecnej kadencji, któremu zatrudniono kogoś z rodziny, poza panami z PISu

  3
  2
 13. Mieszkaniec pisze:

  To co piszesz nijak ma się z prawdą żony radnych z pisu od bardzo dawna już pracują w szkołach podlegających gminie, a że jedna z nich awansowała to raczej normalne w pracy zawodowej że się awansuje. A kto został zatrudniony w tej kadencji to raczej wymieniać nie będę. Obowiązuje RODO ?

  1
  1
 14. Mieszkaniec Moczydeł pisze:

  A synowa? RODO nie obowiązuje osób publicznych, a radni takimi są. Więc nazwisko radnego/ej możesz podać.

  0
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *