zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Michał Jędruszek ponownie najgorszy!
21 stycznia 2018 r. | 17:48
5

1032 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorszy Michał Jędruszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Michał Jędruszek ponownie najgorszy!”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Znowu to samo…

  0
  0
 2. M.J. pisze:

  Tak,szczegolnie po wystapieniu na ostatniej radzie …:):)-musi bolec :):)-taki byl zamiar,zeby bylo dotkliwie ,rzetelnie i obiektywnie,ale z tym obiektywizmem jest zawsze tak samo-:):) ,zalezy kto placi ,ale to dopiero poczatek tego obiektywizmu :):)Ja zawsze robie swoje -musi bolec…:)-okna do swietlicy KGW kupione…ha ha ha-za swoje jako dobry wklad ,na dobre wspolne funkcjonowanie,,,,w Tomiszowicach znowu do przodu..Zamiast krzyczec ,oczerniac -PRACUJEMY …na rzecz NASZEJ spolecznosci,….POZDRAWIAM :):):) M.J.-a tak na marginesie szkoda ,ze brakuje odwagi ,zeby sie podpisac……hi hi hi :):)buloby milo )))),ale i tak nikt tutaj nie jest anonimowy musicie o tym wiedziec…
  Jeszcze raz POZDRAWIAM MIESZKANCOW I TYCH ,KTORYM NA NICH NAPRAWDE ZALEZY…)))))

  0
  0
 3. M.J. pisze:

  A tak,poza wypowiedziami ,ciekawe dlaczego tego nie opublikowali -ha ha ha,a przeciez przedstawiciel byl….:):)BARDO CIEKAWE :):):)(mowa o ostatniej sesji)-dla tych bystrzejszych 🙂

  0
  0
 4. PSL pisze:

  Piszę jakby na wójta chciał startować

  0
  0
 5. M.J. pisze:

  Tak,pewie tak….haha ha..Jesli ktos ma jakas wizje ,pomysly, cos robi ,a na dodatek nie obrzuca blotem innych -to napewno cos z tego chce miec……:):):-to taki NASZ LOKALNY paradoks…Kolego to nie ta formacja :):).:):)-jesli kolega wie o czym mowie ….:):)Z wyrazami szacunku.POZDRAWIAM M.J.-:):)

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *