słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!
14 stycznia 2018 r. | 18:45
7

822 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorszy Michał Jędruszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!”

 1. Marek pisze:

  Michał coś ty za numer odwalił że tak cię wyróżnili w tym portalu ? Coś ty na Wójta chciał startować czy co innego ?

  0
  0
  • M.J. pisze:

   HA HA HA )-wystarczy ,zebys popatrzyl na ranking i sam dojdziesz do slusznych wnioskow…. jeśli śledzisz całe 3 lata pracy radnych..Wazne jest to ,co robisz dla spoleczenstwa -bezinteresownie,a nie klikanie tzw ,,przyjaciół królika B……:”Ważne czy szanujesz społeczeństwo,czy zajmujesz stanowisko w Ich sprawie i zgodnie z naszymi wspólnymi interesami….Ważne ,czy jesteś podatny na własne interesy w głosowaniach w sprawach istotnych dla nas wszystkich….Myśle ,raczej jestem przekonany ,że mamy wspaniale społeczeństwo ,które będzie umiało wybrać to co jest dla naszej Gminy naklepsze…..Przy małej podpowiedzi o faktach ….-nie ,,mitach”.POZDRAWIAM WSZYCTKICH…..Z WYRAZAMI SZACUNKU M.J…

   0
   0
 2. Jarek Kowalski pisze:

  Nic nie robi to ma

  0
  0
 3. Rysiek pisze:

  Masz rację Już go ludzie ocenili w sondażach na mniej niż zero

  0
  0
 4. Józek pisze:

  Tyn to dlo kariery to by z djobłym w układy wszed

  0
  0
 5. Wkurzony Rychu pisze:

  O ja, mowilem tobie Michal abys nie chodzil do ni i do gminy o te drogi u ciebie , po co je zrobili i tak jestes najgorszy. Widzisz jak sie nic nie robi to sie sondaze wygrywa. Zobacz my co nic nie robimy tylko ryja drzemy wygrywamy cały czas o to wlasnie chodzi. Trza nic nie robić, krzyczec głosno i atakowac jak my i widzisz Andrze Pilisj wygral w sondazu a nie zrobil dla ludzi nic, nie chodzi jak ty di gminy, nie głosuje za inwestycjami i wygral. Mówię tobie nie rób nic a wygrasz.

  0
  0
 6. M.J. pisze:

  Witam.:):) Rysiu powiem tak ,słabych nie atakują,ponieważ nie są zagrożeniem wyborczym ….:):)Należy mieć twardy kręgosłup moralny i pozostawić po sobie coś z czego wszyscy będą korzystac……ci ,którzy atakują też….:):)pewnie najwięcej…….:):):),Jeśli miałbym się przejmować bzdurami ,nie pretędowałbym nigdy do tej zaszczytnej funkcji pełnienia służby dla dobra nas wszystkich,a szczególnie dla mieszkańców Tomiszowic…..:) i z tego jestem dumny.Te złe emocje miną a drogi ,szkoła i inne inwestycje ,które będziemy realizować w tym roku pozostaną w NASZEJ małej OJCZYŻNIE …Uważam ,że należy działac wspólnie i wspierać dobre pomysły .Ludzie o niskiej samoocenie popadają w tego rodzaju flustracje….Pozdrawiam Cie kolego-razem możemy więcej…..:):)M.J.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *