zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!
13 maja 2018 r. | 10:39
7

1768 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorszy Michał Jędruszek.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.7 odpowiedzi na “Oceń radnego: Michał Jędruszek najgorszy!”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Pan PiSU znowu na końcu.

  18
  0
 2. Internet pisze:

  Dobrze że z Mazurową o działki na Antolce się pokłócił.

  16
  0
 3. Mirek pisze:

  To fakt że z Mazurową się kłócił ale to chodziło mu o to że w pobliżu Mazurowej ma działkę i ta cwaniara mu chciała wyciąć numer i on walczył o swoje a nie o mieszkańców a PIS—-ior zostanie zawsze PSEM PIS—iorskim.

  15
  0
 4. Internet pisze:

  A ja myślałem ,że o mieszkańców działki mu chodziło.

  14
  0
 5. Spostrzegawczy pisze:

  On chyba ma zamiar na Wójta startować ale nie wiadomo czy pamiętałby o wyborcach czy tylko widziałby czubek swego nosa ?

  8
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *