zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
Oceń radnego: Mateusz Nocuń najgorszy
02 lutego 2020 r. | 13:28
3

488 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Łukasz Kitala, najgorszy Mateusz Nocuń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Mateusz Nocuń najgorszy”

 1. Mieszkaniec Trzebniowa pisze:

  Brat zięcia sekretarza Szczepańczyka słabo się stara.

  2
  2
 2. Mieszkaniec pisze:

  Wygląda na to że pilnuje kurtki .

  1
  2
 3. Kornik pisze:

  Jeden z nielicznych radnych który ma coś do powiedzenia i nie chodzi na pasku króla niegowy. Szacun Panie Radny i tak trzymać

  5
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *