zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Kasznia najgorsza
23 czerwca 2019 r. | 12:09
4

416 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Marcin Wójcik, najgorsza Zofia Kasznia.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Kasznia najgorsza”

 1. Amigo pisze:

  Porażka ta kobita! Te sesje prowadzone przez nią i ci radni betony Motyla i reszta od puga oderwani albo młodzi jacys tacy bezpłuciowi. Ale co sie dziwić Pis wygrywa na gminie wiec i wyborcy bez mozgu

  6
  1
 2. Radny pisze:

  Kolego “Amigo” Motyl nigdy nie miał nic wspólnego z PIS-em.

  3
  1
 3. Cichodajka pisze:

  Zrobić teferendum i odwołać wójta i tadę

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *