zachmurzenie duże
-5°
-6°
środa
Oceń radnego: Józef Gromada najlepszy!
27 września 2020 r. | 11:25
20

626 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Józef Gromada, najgorszy Daniel Piedo.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.20 odpowiedzi na “Oceń radnego: Józef Gromada najlepszy!”

 1. GG pisze:

  Ciąg dalszy bezensownego głosowania. A Redaktor wybiera sobie wedle uznania

  3
  9
 2. Mieszkaniec pisze:

  Krytykuje ten kto przegrywa.

  14
  4
  • ZIOMAL pisze:

   jasne )))))))gdzie krzeki wyciac ,gdzie wode upuscic,gdzoe kostke zrobic dla slimakow ,a 2 ha wlasnosci Gminy zamienic na 6arow dla prywaty. -BRAWO JANEK. Takich radnych nam trzeba.)))))))

   5
   2
 3. Polityk pisze:

  Gratulacje.Jedyny radny co ma coś do powiedzenia na sesji i robi dla wsi coś pożytecznego.

  3
  4
 4. Mieszkaniec Postaszowic pisze:

  A tak zapytam co ten człowiek robi dla swojej miejscowości ??? Powiedział bym, że bardziej szkodzi niż pomaga. Ludzie w czynie społecznym pracują od dłuższego czasu przy altanie i terenie przyległym a Pan radny co ?? gdzie jest ?? Przecież to on powinien dawać przykład i jako pierwszy wyjść z inicjatywą pracy ale po co przecież jak ludzie zrobią to wtedy można sobie przypisać całe zasługi. Powiem tylko tyle, że ten człowiek nie powinien w ogóle pełnić funkcji radnego.

  5
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   Jak nowa altana będzie utrzymywana w takim porządku jak ta kolo szkoły to szkoda czasu, energii i tych naszych podatków. Zainteresowanych odsyłam na oględziny to będziecie wiedzieć o czym mowa.

   2
   0
  • ZIOMAL pisze:

   jasne )))))))gdzie krzeki wyciac ,gdzie wode upuscic,gdzoe kostke zrobic dla slimakow ,a 2 ha wlasnosci Gminy zamienic na 6arow dla prywaty. -BRAWO JANEK. Takich radnych nam trzeba.)))))))

   2
   1
 5. Postaszowianin pisze:

  W czynie społecznym to już szkołę budowali i nie mają na to żadnych dokumentów. Dostali ok 70 tysięcy i gdzie są te pieniądze??? Trzeba było wynająć firmę i sprawa załatwiona. Nie potrzebny byłby wtedy czyn społeczny. Poza tym ten obiekt nie jest własnością wsi i jak zwykle Postaszowice robią prezent Gminie, bo to jej własność. Tak samo jak budynek szkoły.

  3
  2
 6. Mieszkaniec pisze:

  Słyszałem że jak jeszcze raz zostanie Radnym ,to diety będzie przekazywał na potrzeby wsi Postaszowice.

  4
  3
  • Mieszkaniec pisze:

   Wcale nie musi czekać następnej kadencji żeby wesprzeć materialnie wieś Postaszowice. Jeszcze go nie wybiorą i co wieś się obejdzie smakiem. Obiecanki cacanki. Niech się zrzeknie diety albo przekażę wsi jeszcze w tej kadencj. Bujda na resorach bo radni mandat radnego traktują jako źródło utrzymania a nie jako służbę mieszkańcom!!!

   7
   2
 7. Postaszowianin pisze:

  Z pewnością ???Radni w ogóle powinni dostawać po 200 złotych diety i ciekawe kto by się wtedy pchał na to stanowisko. Wszyscy są mądrzy przed wyborami.

  8
  0
 8. Mieszkaniec pisze:

  Dawniej tak było ,dostawali tylko zwrot kosztów dojazdu.

  5
  0
 9. Polityk pisze:

  Zrobili sobie z diety pensje najwyższe chyba w regionie. Po 100 zł powinni dostać za to nieróbstwo które robią.Jeszcze tyle przekrętów robią że szok,a ludzie ciemni co niektórzy jak z Afryki a przecież mamy XXI wiek.Za wódkę sprzedają się jak zwykle k***y na drodze.Zal jest na to patrzeć i słuchać.

  4
  0
 10. Mieszkaniec pisze:

  Co do tego radnego nie powinno się mówić nic złego.facet bezinteresownie wszystkim pomaga opiekuje się chorą mieszkanka swojej wsi zabiega o ludzi niepełnosprawnych i jeszcze źle. Popatrze mieszkańcy na siebie jakim wy jesteście wzorem . Chodniki przed domem zaciśnięte tylko ten kawałek oczyszczony o który radny zabiegał.czyn społeczny co to za głupotą ??gmina powinna firmę zatrudnić a nie prosty lud wykorzystywać!!A jak coś ludzie zrobią nie tak to kto poniesie odpowiedzialność???Wójt znalazł frajerów to niech robią. Na miejscu radnego wcale bym tam nie pomagal

  5
  1
 11. Postaszowianin pisze:

  Mieszkaniec – Bardzo dobrze powiedziane, Pan Janek to bardzo dobry człowiek. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Ktoś robi wielką aferę, bo nie poszedł robić w czynie społecznym? Akurat był, widziałem go. Każdy widzi tylko to co chce i tylko gada o tym co złe. Dlaczego do tej pory nikt nie napisał, że pomaga chorej kobiecie? Bo po co pochwalić? Lepiej napisać coś złego. A Ci wspaniali ludzie, którzy pracują w czynie społecznym? Proszę iść do altany i zobaczyć jaki zostawili porządek po sobie. To jest przykład do chwalenia… Patrzcie na siebie a nie oceniajcie Radnego.

  5
  2
  • Mieszkaniec pisze:

   Na czym dokładnie polega pomoc radnego chorej kobiecie? Czy to znaczy ze wyrecza w działaniu instytucje które są do tego powołane w tym gminne typu gops, zoz a może i urząd gminy?

   3
   1
 12. Obserwator pisze:

  Skoro nie wiesz na czym może polegać pomoc ludziom potrzebującym to wystawiles sobie świadectwo jakim człowiekiem jesteś.
  i zapewne empatia to też dla ciebie obce słowo.

  2
  1
 13. Mieszkaniec pisze:

  Szanowny obserwatorze, obserwatorko. Nie ma się co trząść. Jeśli masz wiarygodne informacje w temacie bezinteresownej pomocy radnego innym potrzebującym to się nimi podziel. Ja próbuje ustalić na czym dokładnie polega pomoc radnego i czy aby nie wyrecza osób i instytucji które są do tego typu zadan powolane.

  2
  1
  • Postaszowianin pisze:

   Pan Radny odwiedza tę kobietę, kupuje jej jedzenie i ją przebiera, pali w piecu to mało? Instytucje takie jak GOPS się wypięły mimo licznych interwencji ze strony sąsiadów.

   4
   3
 14. Mieszkaniec pisze:

  Tego że radny kupił piach na tą inwestycję też nikt nie napiszę . No po co.
  Jak mamy pisać to piszemy nie tylko to co źle ale także to co dobre.pozdraeiam

  4
  4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *