słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Józef Gromada najgorszy
24 listopada 2019 r. | 12:18
3

577 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Łukasz Kitala, najgorszy Józef Gromada.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Józef Gromada najgorszy”

 1. Mieszkaniec pisze:

  Pan Gromada jest najlepszym radnym jakiego gmina miała.jest życzliwy szczery i uczynny. A ten korala co niby reprezentuje hmm???

  3
  1
 2. Mieszkaniec pisze:

  Upssss literówka się wkrada pan Kitala

  4
  1
 3. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Pan Kitala reprezentuje Komitet Rembaka.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *