słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Jaskóła najgorszy!
06 października 2019 r. | 13:13
3

511 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Stanisław Morel, najgorszy Ryszard Jaskóła.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.3 odpowiedzi na “Oceń radnego: Jaskóła najgorszy!”

 1. członek PSL pisze:

  Najgorszy co ty nam robisz przed samymi wyborami Dlaczego nie jesteś aktywny nie działasz w interesie mieszkańców

  5
  0
 2. Obserwator pisze:

  Działa , działa tylko ma słaby dostęp do internetu a ten kształtuje wyniki.

  3
  0
  • Tomiszowianin pisze:

   No cóż tu mówić jakiego radnego sobie wybraliśmy takiego mamy. Powiem szczerze że Pan Ryszard powinien starać się by w Tomiszowicach było osp, dużo jest chętnych na strażaków i każdy by chciał aby była. Myśle że nawet stary żuk by sie znalazł na naszą wieś i można by było reprezentować jakoś normalnie. Z resztą sąsiednie wsie gdzie jest osp też by coś pomogli w tym kierunku. Pozdrawiam

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *