pochmurnie
-3°
-5°
wtorek
Oceń radnego: Daniel Piedo najlepszy
02 stycznia 2022 r. | 10:29
6

570 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Daniel Piedo, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.6 odpowiedzi na “Oceń radnego: Daniel Piedo najlepszy”

 1. Gregor pisze:

  Czyli powili ujawnia nam się kandydat z pis na włodarza gminy. Tylko pytanie czy z niegowskiego pisu? Wiadomo, że za panem Piedo stoi senator Majer pytanie czy niegowski Pis postawi na kogoś więcej, czy podporządkuje się senatorowi. Z tego co niosą wieści gminne to może się okazać że do wyścigu włączy się Piłka, który skacze z SLD na PiS, z Pisu na PO, a z PO na PSL. Możliwe, że trzy osoby wspierające się w poprzednich wyborach stoczą między sobą batalie o fotel wójta. Ponoć chętny był również Motyl na powrót, ale chyba czeka na rozwój wydarzeń. Oczywiście wystartuje także rembak. Czyżby szykowała się bratobójcza walka . Równie ciekawie moze być w wyborach do rady, gminy i powiatu. Tutaj oczywistym kandydatem pis może być Pani Łapaj. Do tego obecny radny Kitala od Rembaka. Może i Piłka spróbuje szans z sld. Zofia Kasznia z Poparciem pisu pewnie tez nie odpuści, ale to jest doświadczony samorządowiec. Do tego dochodzi Lamch który ma być wystawiony przez przedsiębiorców. Oprócz tego pewnie pojawia się Hamerla, Pilis i Będkowska z solidarnej i młody Jawura od rembaka. Trepka, który ma startować do samorządu w razie niepowodzenia do sejmu. Oczywiście są też pewniaki z innych miejscowości jak Sokół, Gromada od rembaka, (Nocun, Mizgała, Jędruszek) – pis Pewnie te osoby jakoś się dogadają, ale będzie ciekawie. Ciekawe też jak zostaną sporządzone listy i kto z jakiego ugrupowania będzie startował. Wracając do Piedy to swoją niewiedzę przysłania, tym ze coś robi w przeciwieństwie do innych radnych, ale czas pokaże jaka stworzy listę i kogo przeciągnie na swoją stronę.

  1
  0
  • Obywatel świata pisze:

   Widzę, że Gregor to jak proboszcz z Sokolnik, który kazanie mówi do każdej z grup społecznych, żeby go wszyscy zrozumieli. Ty też ten sam post dwa razy napisałeś. Za pierwszym razem nikt na zaczepkę nie zareagował to drugi raz piszesz to samo w lekko zmienionej formie. Jak jesteś ciekawy kto z PiS-u będzie startował to zapytaj u źródła. Miłego dnia😊

   1
   1
 2. Pisowszczyzna pisze:

  A gdzie ten amerykansky uśmiech?

  2
  2
 3. Gregor pisze:

  To już można domyślać się kto będzie wystawiony na wójta gminy z Pisu. Jak każdy wie to właśnie Piedo jest popierany przez senatora Majora. Co na to niegowski Pis? Ciekawe czy poprze tego kandydata czy wystawi kogoś innego. Ludzie mówili o samym Trepce, Jędruszku, Łapaj i Szczepańczykowej. Kto jeszcze może zmierzyć się z obecnym wójtem? Mówią że Piłka ma chrapkę na wójta. Na radnego powiatowego wystartował jako kandydat popierany przez sld, a głosuje z pisem albo nie przychodzi. Dużo mówi się także o powrocie do polityki M0tyla, który przegrał z Rembakiem. Najlepsze jest w tym wszystkim, że Piedo, Piłka i Rembak w poprzednich wyborach się wspierali. Czyżby szykowała się bratobójcza walka o gminę? Równie ciekawie może w wyborach na radnych gminnych i powiatowych. Tutaj dużo mówi się o Bożenie Łapaj z Pisu. Oprócz pani Łapaj na swoje miejsce z list Pisu pewnie liczy Jędruszek albo Buła, Mizgała, Nocuń, Anna Szczepańczyk. O mandat mają także walczyć Zofia Kasznia popierana przez Pis (stary wyjadacz), Kitala od Rembaka, Lamch wystawiony przez przedsiębiorców, Jawura od Rembaka, Sokół, Gromada od Rembaka i Będkowska z Solidarnej. Pewnie listy zasilą również Hamerla i Pilis. Ponoc Trepka w razie niepowodzenia do sejmu również będzie startował do powiatu. Wracając do Piedo to musi już myśleć o dobrej liście i musi się z kimś dogadać.

  7
  4
 4. ROZSADNY pisze:

  Ale ktos ma tutaj prorocze sny.}Amoze podpowiesz nr. w TOTALIZATORZE,chetnie skorzystamy.Czysta demagogia idaca w kierunku czytania strony.Pozdrawiam.

  4
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *