zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy
14 lutego 2021 r. | 14:31
5

672 głosy oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Marian Wójcik, najgorsza Daniel Piedo.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy”

 1. Obiektywny pisze:

  Jedyny radny który się stara zawsze pomoże mówią że za pisem jest a popiera wwośp i zawsze wspomagał i wspomaga potrzebujących

  4
  13
  • Wyborca pisze:

   Wspiera wośp i pis dlatego jest najgorszy.

   9
   6
  • Ja pisze:

   Po tych jego wypowiedziach odnosnie podwyżek dla radnych to sie zblaznil. Raz był przeciwny raz bronił i koniec koncem poparł sie ustawą ale nie dokonca ja zrozumiał. Panie radny czytać ze zrozumieniem i wiecej pokory.

   4
   0
 2. Rudy pisze:

  Nasi radni są wybitni w braniu diet. Gmina biedna ale najwyzsze diety i pensja wójta jesli cjodzi o sąsiednie gminy. Ja sie pytam co robia dla mieszkańców? Oprocz kielbasy przedwyborczej

  6
  0
 3. Tomasz pisze:

  Czy tylko radni mogą pomagać? Znam wiele osób z powiatu myszkowskiego, które pomagają i nie są samorządowcami. Jednorazowe pomoce o niczym nie świadczą. Na tle tak słabych radnych nie trzeba wiele robić, aby być lepszym “społeczniakiem”. Ehhhh. Jak sami ludzie nie będą sobie pomagać, to nie ma co liczyć na radnych.

  6
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *