słabe opady deszczu
14°
13°
sobota
Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy
29 listopada 2020 r. | 11:00
4

609 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Artur Sokół, najgorszy Daniel Piedo.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy”

 1. Pracownik pisze:

  To Nasz niedoszły ksiądz od Bodzia.

  6
  2
 2. Polityk pisze:

  Znów Artur Sokół najlepszy to jakieś kpiny. Niech lepiej zrezygnuje z mandatu radnego dla dobra wsi bo tylko niszczy wieś.

  7
  2
 3. Mieszkaniec pisze:

  No Sokół to porazka ale ma duza rodzine

  5
  1
 4. Mieszkaniec 1 pisze:

  Przecież to glosowanie to kpina. Sami na siebie głosują

  6
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *