zachmurzenie duże
23°
22°
niedziela
Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy
26 kwietnia 2020 r. | 11:35
1

371 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Józef Gromada, najgorszy Daniel Piedo.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.Jedna odpowiedź do “Oceń radnego: Daniel Piedo najgorszy”

  1. Mieszkaniec pisze:

    Panie Danielu, proszę się nie przejmować tym zmanipulowanym sondażem. Wykonuje Pan świetną robotę dla Gorzkowa i całej Gminy. Oby tak dalej!

    5
    4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *