zachmurzenie duże
-0°
-1°
sobota
Oceń radnego: Cacoń najgorszy!
15 lipca 2018 r. | 13:38
5

1336 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorszy Robert Cacoń.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.5 odpowiedzi na “Oceń radnego: Cacoń najgorszy!”

 1. iks pisze:

  nie wiem kto jest większym debilem , Ty że publikujesz głosowanie, w którym bierze udział 1,3 k ludzi? czy Ci, którzy uwierzą w Twój “Plebiscyt”. kończ Gasiorski.

  8
  24
 2. Tomasz Żyznik pisze:

  To ostatnie tygodnie tego słabego radnego !

  25
  1
 3. Igrzy pisze:

  wygrał najgorszy strażak w klapkach

  23
  2
 4. gosc2 pisze:

  dobrze ze to juz koniec twojej kadencji

  19
  3
 5. mieszkaniec pisze:

  Jak masz jeszcze troche honoru to nie startuj juz na radnego

  19
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *