zachmurzenie duże
14°
12°
wtorek
Oceń radnego: Artur Sokół najlepszy
13 grudnia 2020 r. | 13:03
15

657 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Artur Sokół, najgorszy Wójt Mariusz Rembak.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.15 odpowiedzi na “Oceń radnego: Artur Sokół najlepszy”

 1. Mieszkaniec Mzurowa pisze:

  Należy się tylko cieszyć ,że nasz radny jest najlepszy ,żeby jeszcze zauważył ,że na jego terenie na obszarze chronionym [Park Krajobrazowy Damijak pod pięknymi skałkami] wybudowano letniskową samowolę budowlaną.
  Ciekawe co na to Dyrektor Parków Krajobrazowych,Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego ,bo Wójt to nawet nie wie o co chodzi.

  12
  3
 2. Mieszkaniec pisze:

  Oko puszczane do “potrzebujących” w postaci zbieranej ze Stokrotki zywnosci na wigilie nie pomoże żadnemu z tych jegomość. Wyreczanie gopsu. I jak tu nie wierzyć że barany raz w roku gadają ludzkim głosem. Jeden Raz! P.S. Do Tatarka sekretarza gminy – uczony. Na co jest potrzebny na wigilie widoczny w koszyku budyń? Jakaż to nowa świecka tradycja mistrzu?

  9
  5
  • Postaszowianin pisze:

   To akurat nie musi być na wigilię ale oczywiście gwoli ścisłości budyń np dodaje się do ciasta powiedzmy sernika, który chętnie wpieprza się w święta.

   11
   1
 3. Wyborcy pisze:

  Pan już przestanie na siebie głosować.?

  10
  6
 4. Polityk pisze:

  Niech już się nie wygłupia gdy cała rodzina na niego głosuje.Widac po komentarzach że porządni ludzie nie chcą go już widziec na stołku radnego bo nawet nie wie co się dzieje we wsi.Starczy tych bezczynnych kadencji,nic nie robi dla wsi tylko głosuje na siebie w tym sondażu, tyle robi dla siebie pod publikę.

  14
  6
 5. Klasyk pisze:

  Mieszkańcu Mzurowa, proponuję wizytę u dermatologa, bo spacery na Damijaku Ci szkodzą. Jak przeszkadza Ci domek pod Damijaku i liczysz na interwencję władz to nie licz na radnego. Jak znam Artura w tej sprawie Ci nie pomoże, bo to mądry facet i dlatego jest radnym. Mzurów ma to szczęście, że Artur nie przeszkadza mieszkańcom, którzy chcą się do Mzurowa sprowadzić. Nie ważne czy na Damijaku, czy do innej części.

  0
  12
  • NACZELNIK pisze:

   Klasyk SPÓJRZ NA TO SZCZĘŚCIE JAK WYGLĄDA SZKOLA. REMIZA NO SZCZĘŚCIE DO POTĘGI. ALE JAK JESTEŚ SZCZESLIWY ZE ZA JEGO KADENCJI SZPRZEDALI TO CO MOŻNA BYLO SPRZEDAĆ SWIERCOWE I STAW NA KOLONI TO GRATULUJĘ

   8
   0
 6. Mieszkaniec Mzurowa pisze:

  Do Klasyka – chyba COVID-19 poszedł Ci na mózg .

  6
  0
 7. Ochrona Środowiska pisze:

  Klasyk postawił samowolę budowlaną w Naturze 2000 i rżnie głupa.

  8
  1
  • Klasyk pisze:

   Mieszkańcu Mzurowa, czy jak Ci tam, bo już się gubię w tych Twoich pseudonimami – w każdym razie, nie musisz się obawiać, Tobie Covid-19 nie zagraża.

   0
   5
 8. Kolega pisze:

  A nowego oświetlenia ledowego w Mzurowie to jakoś nikt nie widzi ,tylko jak Arturowi dołożyć.

  3
  9
 9. NACZELNIK pisze:

  KOLEGO. OSWIETLENIE TO JEST ZASŁUGA FUNDUSZU SOŁECKIEGO I. MIESZKAŃCÓW CO TO PRZEGŁOSOWALI A NIE” RANNEGO SOKOLA”

  9
  0
 10. NACZELNIK pisze:

  To. JEST elektorat twardy za bimber

  7
  0
 11. Mieszkaniec pisze:

  NACZELNIKU to lepiej było jak do bajorka wpływała gnojowica sąsiada ,a do świercowego ludzie wpuszczali szamba .

  2
  4
  • NACZELNIK pisze:

   To można bylo zainteresować a nie udając ze sie nic nie dzieję to szkołę remizie też sprzedać bo GENERALNIE nic sie nie DZIEJĘ

   8
   1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *