słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Oceń radnego: Andrzej Pilis najlepszy!
07 stycznia 2018 r. | 15:44
4

1258 głosów oddaliście w poprzednim tygodniu w pierwszym głosowaniu na najlepszego i najsłabszego radnego oraz Wójta w gminie Niegowa. Najlepszy okazał się Andrzej Pilis, najgorsza Wójt Dorota Hajto-Mazur.

Głosować możecie TUTAJ.

Każdy użytkownik może oddać głos na wybranego radnego tylko raz w danym tygodniu kalendarzowym (tj. od poniedziałku 00:00 do niedzieli 23:59). Wynik jest średnią arytmetyczną obliczaną na podstawie głosów oddanych w danym tygodniu kalendarzowym. W momencie oddawania głosu zapisywane są adresy IP użytkowników oraz szczegóły dotyczące urządzenia i przeglądarki internetowej, z której został oddany głos jako zabezpieczenie przed możliwością wielokrotnego głosowania. Głosy oddawać można tylko z polskich adresów IP.

Najlepsza ocena to "5", najgorsza "1". Po zebraniu odpowiednich danych, stworzymy ranking radnych Rady Gminy Niegowa. Mam nadzieję, że ta zabawa zmobilizuje naszych radnych do cięższej pracy.4 odpowiedzi na “Oceń radnego: Andrzej Pilis najlepszy!”

 1. Jarek Kowalski pisze:

  Pani wójt to idealny przykład, że nie Każdy nadaje się na to stanowisko, ale każdy może zostać wójtem

  0
  0
 2. ada pisze:

  Czytałam w gazetach jak kilku radnych walczyło o działki i ten pan jest OK więcej takich

  0
  0
 3. Świadomy pisze:

  Słyszałem że obsługę prawną i wyceny nieruchomości gminnych robi firma męża p. Wójt.

  0
  0
 4. wyborca pisze:

  Pan Andrzej Pilis jest odpowiednią osobą do sprawowania funkcji radnego gminnego. Bodajże jedyna osoba, która wie jak sprawować tą funkcję. Po pierwsze staranne przygotowanie do odbywanych komisji i sesji rady. Po drugie dbałość o dobro gminy i mieszkańców. Chętnie zobaczymy go sprawującego funkcję wójta gminy. Ja trzymam kciuki. Warto spróbować Panie Andrzeju.

  0
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *