słabe opady śniegu
-1°
-2°
wtorek
Niezłe zarobki emerytowanego wójta
21 sierpnia 2020 r. | 11:02
12

Emerytowany 40-letni Mariusz Rembak jako wójt gminy Niegowa posiada 35 000 zł oszczędności, nie ma domu, ani mieszkania. Posiada gospodarstwo rolne o wartości 90 000 zł.

Jako emeryt, w ubiegłym roku otrzymał 34 435,13 zł. Jako wójt 121 620,17 zł.

Rembak posiada 15-letniego Peugeota 307.

Jego oświadczenie majątkowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKI12 odpowiedzi na “Niezłe zarobki emerytowanego wójta”

 1. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  I prawie 16 tys. zł jest co miesiąc ,gdzie znajdzie lepszą fuchę bez wykształcenia.

  10
  1
 2. Werty pisze:

  Emerytura powinna być zawieszona na czas kadencji wójta .

  7
  1
 3. XMANN pisze:

  Zarobki nie sa najważniejsze w tym wszystkim, ,ważne jest jak kto podchodzi do rozwoju własnej firmy czy w tym przypadku gminy. Rozwój gminy jest całkowicie zablokowany. Przeciąganie w nieskończoność dokończenia tworzonego projektu studium nie daje możliwości rozwoju. Ustrój polityczny Polski określa strukturę organizacyjną państwa i ciągłość władzy którą nam zapewnia Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej. Wydaje się że rozwój gminy jest widoczny bo powstał żłobek, buduje się dom kultury, robi się parkingi , drugi po wioskach ale ten rozwój tylko z pozoru ładnie wygląda bo przecież kto będzie chodził do żłobka ,do szkoły i korzystał z domu kultury jak gmina się wyludnia i nie ma terenów budowlanych usługowych itp. o które wnioskowali bodaj setki mieszkańców z terenu całej gminy. Widać gołym okiem jak gmina pustoszeje jest zablokowana w rozwoju, ale jest też iskierka nadziei, mieszkańcy zaczynają tworzyć grupy wspólnoty słychać i widać to gołym okiem. Kwestią czasu jest jak posypią się skargi na bezczynność władzy. Panie i panowie radni zostaliście wybrani przez mieszkańców, więc działajcie w interesie mieszkańców nie bądźcie bezczynni i zatrzymajcie staczanie się gminy. Czerpiecie profity z pit, które my mieszkańcy płacimy więc pogońcie organ wykonawczy do pracy bo skoro się bierze wynagrodzenie za pracę to trzeba tą pracę wykonać na rzecz mieszkańców. Nie przeciągajcie tego na co mieszkańcy czekają od dawna, nie bądźcie bezczynni. Działajcie abyście mogli spojrzeć w oczy mieszkańcom i chodzić z podniesionymi głowami.

  16
  1
 4. Nobrawoo pisze:

  A licytacje komornicze grubo przebija mają tylko 35 tys oszczędności ??

  2
  0
 5. Gazownik pisze:

  Sprzedam krowę na gwałt!!

  2
  0
 6. Mieszkaniec Niegowy pisze:

  Ciekawe “Gazownik ” kto będzie gwałcił Twoją krowę?

  4
  0
 7. MIESZKANIEC pisze:

  Tak ,to prawda -to Janek sie przyczynil ze swoja swita,przewodniczacy i pan Robert chyba.

  1
  0
 8. Mieszkaniec Bliżyc pisze:

  Wójt mając emeryturę z przywileju ,może dorobić pewną sumę tj. ok. 2tys.netto resztę powinien zwrócić z odsetkami .To się nazywa próba wyłudzenia środków i podlega karze.

  1
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *